internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 16

ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ :затримано шахрая

 

 Під варту взято чоловіка, який ошукав жительку Богодухівщини та був затриманий співробітниками Богодухівського ВП ГУНП в Харківській області в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 33-річному жителю міста Суми у вчиненні кримінального правопорушення.

Також, за клопотанням прокурора останньому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Досудовим розслідуванням встановлено, що невідома особа зателефонувала 82-річній мешканці міста Богодухова та представилась лікарем, та повідомила, що її онук потрапив у ДТП і потребує грошей на лікування, які приїде забрати інша особа. Коли підозрюваний прийшов за коштами до домоволодіння літньої жінки, вона передала йому 1400 доларів США та 10 тисяч гривень, крім того останній скоїв крадіжку мобільного телефону потерпілої. На даний час досудове розслідування триває.

         Останнім часом в Україні шахрайство набуло значного поширення і характеризується зміною форм, видів та способів. Не є виключенням  і Богодухівський район, на території якого вчинення злочинів шахрайським шляхом відбувається все частіше. Шахрайство – це заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману або зловживання довірою.

         У зв’язку з викладеним, наголошуємо про необхідність бути обачним та не довіряти стороннім особам, адже на даний час існує велика кількість охочих, які використовують довіру для отримання коштів незаконним шляхом.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.