internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 31

Прокуратура повідомляє…

Прокуратурою у суді доведено вину мешканця міста Богодухів, який у своїй квартирі виготовляв та зберігав особливо небезпечні наркотичні засоби, і організовував притон.

Прокурором у суді доведено вину мешканця міста Богодухів у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів, без мети збуту) та ч.1 ст.317 КК України (утримання місць для незаконного вживання, наркотичних засобів)

У ході судового розгляду підтвердилось, що 38 річний мешканець міста Богодухів, у своїй квартирі де постійно мешкав, не тільки виготовляв і зберігав особливо небезпечні наркотичні засоби: опій ацетильований і концентрат макової соломи, а також, надавав приміщення своєї квартири іншим особам для вжиття наркотичних засобів.

Злагодженими діями Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури і Богодухівського ВП ГУНП в Харківській області, вищевказані злочини припинені, та до суду скерований обвинувальний акт.

Відтак, вироком Богодухівського районного суду винуватця за вчинення інкримінованого йому злочинів засуджено до 4 років позбавлення волі, з застосуванням іспитового строку на 3 роки.

 

Прокурор Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

юрист 1 класу                                                                                  Лещенко Д.Р.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.