internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 12

Прокуратура повідомляє…

 

   Місцевою прокуратурою впродовж поточного року вживались організаційні та практичні заходи, направлені на підвищення прокурорського нагляду та ефективності виконання покладених на прокуратуру функцій та завдань відповідно до сучасних вимог.

Так, з метою координації зусиль, удосконалення взаємодії органів влади та територіальних правоохоронних органів у питаннях протидії злочинності та корупції, захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, підвищення рівня законності та правопорядку впродовж 2018 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Богодухівського району Харківської області, на виконання рішення якої, вживались додаткові заходи щодо забезпечення більш ефективної охорони громадського порядку, з урахуванням опрацювання територіальної структури злочинності, створено міжвідомчу робочу групу для розкриття і розслідування окремих тяжких та особливо тяжких злочинів, міжвідомчу робочу групу з питань координації співпраці правоохоронних органів щодо сприяння оперативності судочинства. Продовжують вживатися спільні заходи щодо запобігання корупції, у тому числі під час проведення публічних закупівель, протидії збуту вогнепальної зброї та боєприпасів, розповсюдженню наркотичних засобів тощо.

Активне використання координаційних повноважень загалом позитивно вплинуло на рівень криміногенної ситуації, стану законності та правопорядку на території району.

Так, загальна кількість вчинених злочинів на території району у порівнянні з минулим роком зменшилась на 19,6 %. Найсуттєвіше зменшення кількості вчинених злочинів досягнуто за фактами спричинення тілесних ушкоджень на 50 %, розбійних нападів на 25 %, крадіжок на 5 % в тому числі з квартир на 50 %, грабежів на 25 %.

Крім того, на 78,3 % зменшилась кількість злочинів вчинених неповнолітніми, на 6,6 % особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, на 37,1 % злочинів вчинених у стані алкогольного сп’яніння.

Упродовж минулого року на території району вчинено 2 вбивства, з яких 1 розкрито.

Стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях зазначеної категорії постійно перебуває на контролі керівництва прокуратури, заслуховується на оперативних нарадах з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Так, розкрито вбивство чоловіка з мотивів ревнощів, який вчинено в умовах неочевидності. За наслідками досудового розслідування обвинувальний акт стосовно мешканця району, якому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з правовою кваліфікацією дій останнього за ст.115 КК України КК України скеровано до суду. За вказаний злочин передбачено покарання від 7 до 15 років.

Завдяки належному процесуальному керівництву розкрито незаконні схеми та направлено до суду обвинувальні акти за фактами багато епізодних крадіжок майна.

Процесуальними керівниками під час досудового розслідування розробляються деталізовані плани проведення слідчих (розшукових) дій, надаються слідчому письмові вказівки та проводиться комплекс відповідних негласних слідчих (розшукових) дій, що дало змогу отримати докази, які свідчили про скоєння особами серії крадіжок.

Окрім того, завдяки забезпеченню інституту оперативного чергування працівників місцевої прокуратури та практиці особистих виїздів керівників місцевої прокуратури на місця виявлення трупів громадян на пожежах, самогубців, опрацювання інформації медичних закладів вдалось забезпечити належну правову кваліфікацію у всіх кримінальних провадженнях за фактами смерті громадян, отримання громадянами тілесних ушкоджень.

Зважаючи на загострення проблеми перебування на території Харківської області незареєстрованої зброї та бойових припасів, боротьбу з незаконним їх обігом, місцевою прокуратурою спільно з відділом поліції, після отримання оперативної інформації невідкладно проводяться необхідні слідчі, в тому числі і негласні слідчі дії, внаслідок чого у минулому році виявлено 5 кримінальних правопорушень за фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, 2 з яких направлено до суду.

Крім того, до суду скеровано 7 кримінальних проваджень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, у тому числі 1 кримінальне провадження за фактами збуту наркотичних засобів.

Продовжується системна робота, направлена на виявлення та документування кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямах.

Протягом 2018 року місцевою прокуратурою забезпечено направлення до суду 2 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції стосовно 2 осіб. Також, до суду направлено 1 обвинувальний акт про злочини вчинені у бюджетній сфері.

Завдяки скоординованій роботі та застосуванню інститутів накладення арешту на майно підозрюваного, заявлення позовів, вдалось забезпечити відшкодування збитків на суму 478 000 грн., на 115 000 грн. накладено арешт.

За участі прокурорів місцевої прокуратури у суді розглянуто 98 кримінальних проваджень. Впродовж року судом затверджено 7 угод, з яких більшість склали угоди про визнання винуватості.

Місцевою прокуратурою забезпечено належний нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так, протягом минулого року проведено ряд перевірок у діяльності Богодухівського районного відділу з питань пробації та Богодухівському ВП ГУНП в Харківській області.

За результатами проведеної роботи в діяльності зазначених установ виявлено чисельні порушення діючого законодавства, у зв’язку з чим, місцевою прокуратурою направлені відповідні вказівки з вимогою вжиття заходів щодо усунення порушень вимог законодавства та вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності службових осіб. Загалом на вказаному напрямі роботи внесено 9 актів прокурорського реагування та за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 5 осіб.

Місцевою прокуратурою впродовж 2018 року під час реалізації конституційної функції представництва інтересів Держави зосереджено увагу на такий пріоритетний напрямок роботи, як земельна сфера.

Так, протягом минулого року за наслідками вивчення вказаного питання до суду різних інстанцій направлено 8 позовних заяв на загальну суму близько 7 млн.грн.

У земельній сфері залишається актуальним питання законності виділення земель для ведення фермерського господарства та їх подальшого використання. З метою уникнення фактів «псевдофермерства» місцевою прокуратурою направлено до суду 6 позовних заяви на  суму 6 млн.грн.

Окрім цього, місцевою прокуратурою на протязі року приділялась увага застосуванню представницької функції захисту інтересів держави під час відшкодуванню збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями.

За результатами роботи по вказаному питанню до суду направлено 11 позовних заяви на суму понад 40 тис.грн.

Протягом 2018 року за позовами місцевої прокуратури підлягали виконанню судові рішення на загальну суму 3094 млн.грн., з яких завдяки активній позиції місцевої прокуратури реально виконано на суму 3082 млн. грн., що складає (99%).

Також місцевою прокуратурою приділяється посилена увага захисту прав і свобод дітей. На вказаному напрямі роботи місцевою прокуратурою пред’явлено 2 позовні заяви. Крім того, розпочато 1 кримінальне провадження у бюджетній сфері, щодо проведення процедури державних закупівель, досудове розслідування у якому триває.

Окрім того, повідомляю, що у січні-лютому 2019 року заплановано проведення оперативної наради, на якій будуть обговорені наслідки реалізації місцевою прокуратурою у 2018 році повноважень на основних напрямках прокурорської діяльності, розроблені заходи задля покращення роботи місцевої прокуратури, зміцнення стану законності та правопорядку на території Богодухівського району Харківської області.

 

Заступник керівника

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                     О. Кушнаренко

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.