internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 19

ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ…..

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури проведено перевірку щодо додержання Богодухівським районним відділом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції (далі – Богодухівський відділ) вимог кримінально-виконавчого законодавства при виконанні кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Відповідно до ст.6 Закону України «Про пробацію» завданнями пробації здійснення нагляду за засудженими до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням; виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів; реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; проведення соціально-виховної роботи із засудженими; реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Проте, перевіркою встановлено, що у діяльності Богодухівського відділу мають місце порушення вимог Закону України «Про пробацію», Кримінально-виконавчого кодексу України, Інструкції про порядок виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань.

Так, перевіркою встановлено, що усупереч вимогам ст.13 КВК України та ст.13 Закону України «Про пробацію» службовими особами відділу соціально-виховна робота із засудженими проводиться безсистемно, індивідуальні плани складаються не по всім особам які перебувають на обліку. Вивченням особових справ засуджених осіб встановлено, що усупереч вищевказаним нормам заходи спрямовані на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень у Богодухівському РВ з питань пробації із вказаними особами не проводились. Матеріали зазначених особових справ не містять індивідуальних планів профілактичної роботи з особами, оцінки ризиків вчення повторних кримінальних правопорушень та профілактичних бесід з засудженими особами.

Крім того, усупереч вимогам ст.6 Закону України «Про пробацію» реалізація заходів спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень у Богодухівському РВ з питань пробації є малоефективною.

Вченням особових справи осіб які вчинили повторний злочин               встановлено, що в них відсутні будь-які дані про проведення соціально-виховної роботи з засудженим.

Наслідком цього стало те, що у 2018 році 1 особа, яка перебувала на обліку у Богодухівському відділі з питань пробації, вчинила нове кримінальне правопорушення, 7 осіб — адміністративні правопорушення.

Також, під час перевірки виявлені інші порушення вимог діючого законодавства.

За наслідками перевірки, прокуратурою внесено вказівку керівництву обласного відомства яка розглянута, винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Прокурор Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури                                           Я.Кривошея

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.