internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 24

ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ….

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури відповідно плану заходів прокуратури Харківської області на 1 квартал 2018 року проаналізовано стан роботи з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації у 2017 році.

Так, кількість звернень, що надійшли до Богодухівського відділу протягом 2017 року становить – 148, (2016 – 177, що менше на – 16 %)  результати їх розгляду та вирішення: вирішено звернень – 45 (85, що менше на – 47 %), направлено звернень до інших відомств для вирішення – 103 (92 що більше на 11,9 %). Мають місце факти надходження звернень, які з урахуванням законодавчих змін та покладених на органи прокуратуру функцій не входять до компетенції органів прокуратури, дані звернення перенаправляються  до відповідних установ для вирішення   питань із відповідними роз’ясненнями.

Категорія та характер вирішених звернень:

  • звернення з питань досудового розслідування – 32,
  • з питань участі у кримінальному провадження в суді -  1,
  • з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 1,
  • з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 1,
  • з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 1.
  • З числа вирішених за період 2017 року задоволено 1 звернення.

 

Із вказаної кількості задоволено 1 звернення, а саме 27.03.2017 Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури розглянуто звернення громадянина міста Богодухова щодо незаконного закриття кримінального провадження без урахування висновків судово-медичної експертизи. Процесуальним керівником було винесено Постанову про скасування постанови про закриття кримінального провадження та слідчому надано письмові вказівки.

Слід зазначити, що у структурі вирішених звернень громадян у 2017 році найбільшу кількість складають звернення з питань досудового розслідування.

Причинами надходження звернень вказаної категорії залишається неналежне виконання співробітниками органів поліції своїх службових обов’язків при проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях, а саме: не вживаються заходи по встановленню та допиту очевидців подій та осіб, яким можливо відомі обставини події, зокрема тяганина при розслідуванні кримінальних проваджень, надання копії процесуальних рішень, інформації про хід досудового розслідування.

По зверненням  всіх категорій надані обґрунтовані відповіді. Крім того, роз’яснено порядок оскарження дій чи бездіяльності слідчого під час досудового розслідування, до слідчого судді суду першої інстанції.

Із загальної кількості звернень, що надійшли, досить велика кількість  звернень, які з урахуванням законодавчих змін та покладених на органи прокуратуру функцій не входять до компетенцію органів прокуратури, у цьому разі вказані звернення направляються до органів в компетенцію яких входить вирішення даних питань з відповідними роз’ясненнями – 103 звернення.

Вказане обумовлено декількома причинами, а саме, переважно незнанням заявниками вимог чинного законодавства щодо порядку подання скарг та звернень на порушення їх прав та свобод, незнання громадянами будь-яких контролюючих органів, які наразі, з урахуванням їх численних реформувань, в змозі безпосередньо вирішити звернення заявників без втручання органів прокуратури, а з іншого боку -  свідомим бажанням та наполяганням заявників щодо вирішення їх скарг саме органами прокуратури.

На особистому прийомі працівниками прокуратури прийнято 17 громадян. Оперативні працівники ведуть особистий прийом згідно з встановленим графіком. Дані щодо особистого прийому громадян заносяться до книги обліку скарг, заяв і звернень, прийнятих на особистому прийомі, безпосередньо кожним з оперативних працівників, яким здійснено прийом громадян.

За наслідками прийому громадян на особистому прийомі приймалися до розгляду звернення громадян, або громадянам роз’яснювалися вимоги діючого законодавства. Найчастіше звернення громадян стосуються питанням земельного законодавства, соціальних пільг та виплат громадянам, а також питання з приводу розслідування кримінальних проваджень та проведення досудового розслідування. В деяких випадках за результатами особистого прийому громадян приймаються письмові звернення, по яких в подальшому проводяться перевірки та за результатами перевірки письмово повідомляється заявник.

Працівниками прокуратури та особисто заступником керівника місцевої прокуратури проводиться прийом громадян за місцем їх постійного проживання та роботи, а також на підприємствах, організаціях, установах.

Так, за період 2017 року було здійснено 3 виїзні прийоми громадян за місцем проживання (сільські та селищні ради району), крім того було проведено один спільний прийом громадян за місцем проживання, разом з головою Богодухівської районної державної адміністрації Шаровим В.М.

 

 

Начальник Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                                  В.Стеріоні

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.