internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 14

Прокуратура інформує…

За погодженням із Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури , 37-річному уродженцю міста Харкова повідомлено  про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.115 КК України, тобто у вчиненні не закінченого замаху на умисне вбивство.

За ініціативи прокуратури 08.05.2019 стосовно підозрюваного судом застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У ході досудового розслідування слідчим поліції встановлено, що 07.05.2019 підозрюваний, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи на території домоволодіння потерпілого у с.Хрущова Микитівка Богодухівського району Харківської області, де підозрюваний мешкав понад 10 років,  попередньо взявши лом виламав двері, і проникнувши до будинку, в середині якого умисно завдав потерпілому множинні удари кухонним ножем у ділянку голови і тулубу, де розташовані життєво-важливих органи.

Проте підозрюваний не вчинив усіх дій, які вважав необхідними для позбавлення життя, з причин, що не залежали від його волі, оскільки його злочинні дії були припинені потерпілим та його дружиною.

Досудове розслідування за вказаним фактом перебуває на контролі Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області.

Санкція інкримінованої статті КК передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

 

Прокурор Богодухівського відділу

Дергачівської місцевої прокуратури

Харківської області

юрист 1 класу                                                                                      Д. Лещенко

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.