internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 16

Прокуратура інформує

Скординованими діями працівників Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури та Богодухівського ВП ГУ НП в Харківській області розкрито кримінальне правопорушення по факту спричинення тяжких тілесних ушкоджень від яких настала смерть 56- річного мешканця м. Богодухова.

У ході досудового розслідування встановлено, що злочин вчинено знайомим загиблого, 43 річним чоловіком ,раніше неодноразово  судимим, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

Так, в середині травня 2019 року, чоловіки зустрілись у центрі  м. Богодухова для того, щоб розпити спиртні напої разом зі своїми знайомими. Під час відпочинку між чоловіками виникла сварка, яка переросла в бійку ,під час якої підозрюваний повалив потерпілого на землю та спричинив йому близько 6 ударів ногою по голові. Після закінчення конфлікту обвинувачений та його знайомі залишили потерпілого в непритомному стані на місці події, біля лавочки поряд із річкою Мерла, неподалік від одного з домоволодінь по вулиці Харківській.   Через деякий час від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події.

Під час досудового розслідування прокурором у провадженні погодженого повідомлення про підозру зловмиснику за ч.2 ст.121 КК України (спричинення тяжкого тілесного ушкодження від якого настала смерть потерпілого). Крім того, стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк досудового розслідування.

На даний час, по даному кримінальному провадженні виконуються необхідні слідчі (розшукові) дії направлені на повне, всебічне та об’єктивне досудове розслідування.

 

 

Прокурор Дергачівської

місцевої прокуратури

Харківської області

юрист 1 класу                                                                                      Я. Кривошея

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.