internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 13

Прокуратура через суд вимагає повернення земельної ділянки державі.

         Як розповів заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, йдеться про земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 32га.

У ході вивченнястану захисту інтересів територіальної громади однієї з сільських рад Богодухівського району встановлено, що відповідно до державного акту на право постійного користування землею, виданого на підставі  розпорядження Богодухівської РДА,фермерському господарству було надано у постійне користуванняземельну ділянку сільськогосподарського призначення. В подальшому власник та засновник фермерського господарства помер.

Але, не зважаючи на це, декілька останніх років земельна ділянка  продовжувала використовуватися іншими особами на праві постійного користування без належних для цього правових підстав.Згідно інформації Богодухівського відділу Головного управління Держгеокадастру  у Харківській області будь які особи з запитами відносно вказаної земельної ділянкине звертались, заявипро надання вказаної земельної ділянки в суборенду не надходили.

Таким чином, дія державного акту про право постійного користування землею фактично припинилася зі смертю засновника господарства, а право постійного користування земельною ділянкою, яке було у нього, до спадкоємців не перейшло.

На теперішній час прокуратурою направлено позовну заяву в порядку ст. 4 Господарського процесуального кодексу України до господарського суду Харківської області про визнання відсутнім права постійного користування земельною ділянкою та повернення її у власність держави.Наразі триває судовий розгляд справи.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.