buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Прокуратура через суд вимагає повернення водного об’єкту від недобросовісного орендаря.

За  інформацією заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Олексія Кушнаренка, йдеться  мова про земельну ділянку під водним об’єктом,  площею 27,16га, розташовану поблизу с. Петропавлівка, Богодухівського району, яку надали приватному підприємству в оренду для риборозведення.

Так, в ході перевірки встановлено, що нормативна грошова оцінка  земельної ділянки при визначенні розміру орендної плати не проводилась та   на затвердження до відповідних органів не надходила, тобто фактично орендна плата сплачувалась за заниженими ставками.

Згідно з положеннями ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, затверджується районними радами, однак вказане рішення відсутнє.

Таким чином, вказаний договір оренди землі суперечить вимогам чинного законодавства та підлягає визнанню недійсним, у тому числі за порушення
вимог Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку землі», «Про плату за землю». «Це все і стало причиною звернення до суду» — пояснив

О. Кушнаренко. Наразі триває судовий розгляд справи.