internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 24

Прокуратура через суд вимагає повернення водного об’єкту від недобросовісного орендаря.

          За  інформацією заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Олексія Кушнаренка, йдеться  мова про земельну ділянку під водним об’єктом,  площею 27,16га, розташовану поблизу с. Петропавлівка, Богодухівського району, яку надали приватному підприємству в оренду для риборозведення.

Так, в ході перевірки встановлено, що нормативна грошова оцінка  земельної ділянки при визначенні розміру орендної плати не проводилась та   на затвердження до відповідних органів не надходила, тобто фактично орендна плата сплачувалась за заниженими ставками.

Згідно з положеннями ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, затверджується районними радами, однак вказане рішення відсутнє.

Таким чином, вказаний договір оренди землі суперечить вимогам чинного законодавства та підлягає визнанню недійсним, у тому числі за порушення
вимог Законів України «Про оренду землі», «Про оцінку землі», «Про плату за землю». «Це все і стало причиною звернення до суду» — пояснив

О. Кушнаренко. Наразі триває судовий розгляд справи.

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.