internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 9

Прокуратура через суд повернула з незаконного користування землі сільського господарського призначення вартістю понад 1 млн. грн.

         

        

         Дергачівська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом про повернення державі 32 га   земель сільського господарського  призначення, на території Богодухівського району.

         Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, зазначену ділянку в 1996 році отримав на праві постійного користування громадянин. Земля виділялася для створення фермерського господарства, яке незабаром розпочало свою роботу.

          У 2017 році користувач землі помер. Відповідно до вимог законодавства, з цього моменту втратив чинність державний акт на ділянку. Спадкових прав у такому випадку законом не передбачено, тому землі повинні були знову стати державною власністю.

          Проте співзасновник фермерського господарства продовжував засівати ділянку та користуватися нею, фактично не маючи на це жодних законних підстав.

        Судом першої інстанції, було відмовлено у задоволенні позовної заяви прокуратури, але апеляційним судом було задоволено апеляційну скаргу прокурора та винесено нове рішення, яким позов задоволено у повному обсязі та повернуто державі земельну ділянку.

 
 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.