buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Прокуратура через суд повернула з незаконного користування землі сільського господарського призначення вартістю понад 1 млн. грн.

Дергачівська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом про повернення державі 32 га   земель сільського господарського  призначення, на території Богодухівського району.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, зазначену ділянку в 1996 році отримав на праві постійного користування громадянин. Земля виділялася для створення фермерського господарства, яке незабаром розпочало свою роботу.

У 2017 році користувач землі помер. Відповідно до вимог законодавства, з цього моменту втратив чинність державний акт на ділянку. Спадкових прав у такому випадку законом не передбачено, тому землі повинні були знову стати державною власністю.

Проте співзасновник фермерського господарства продовжував засівати ділянку та користуватися нею, фактично не маючи на це жодних законних підстав.

Судом першої інстанції, було відмовлено у задоволенні позовної заяви прокуратури, але апеляційним судом було задоволено апеляційну скаргу прокурора та винесено нове рішення, яким позов задоволено у повному обсязі та повернуто державі земельну ділянку.