Програми забезпечення проведення масових

Переглядiв: 118

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХXII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.12.2017                                          Богодухів                             № 709- VIІ

 

Про затвердження Програми забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки

 

З метою створення позитивного іміджу міста, вшанування видатних людей, виховання у молодого покоління патріотизму, поваги до історії рідного краю, народних традицій, належної організації та проведення свят, масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв на території міської ради в 2018-2020 роках та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки (далі — Програму), що додається.

2. Виконкому Богодухівської міської ради здійснити заходи щодо реалізації Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії: з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

 

Міський голова                       оригінал підписано                М.ГОЛУБ

 ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням міської ради

15.12.2017 № 709-VIІ

(XXII сесія VIІ скликання)

 

 ПРОГРАМА

забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020  роки

 

1. Мета Програми

 

Організація та проведення святкових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат, історичних подій, які мають загальнодержавне, місцеве значення, професійних свят, вшанування пам’яті визначних діячів міста і України.

 

2. Завдання Програми

Забезпечення організації та проведення святкових заходів з нагоди відзначення державних, місцевих та релігійних свят, пам’ятних та ювілейних дат, визначних діячів міста і України, Дня міста, професійних та міжнародних свят.

 

3. Основні заходи Програми

1) Організація і проведення масових і спортивних заходів, танцювальних шоу, міських свят, народних гулянь, фестивалів, конкурсів, фотовиставок, у тому числі для учнівської молоді; художнє оформлення міста.

2) Придбання квітів та оформлення корзин для покладання з нагоди державних свят, з метою увіковічення пам’яті видатних діячів України — уродженців міста, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та локальних війн; виготовлення і установка меморіальних дощок, пам’ятних знаків, ювілейних та пам’ятних медалей.

3) Придбання подарунків/виплата матеріальної допомоги, придбання квітів:

- до ювілеїв та визначних дат видатних людей, вшанування Почесних громадян, жителів міста, які зробили значний внесок у його соціально-економічний та культурний розвиток;

- з нагоди державних  та професійних свят;

- активним учасникам ветеранського руху;

- славним родинам та новонародженим.

4) Робота з молоддю: грошова винагорода переможцям олімпіад та конкурсів, подарунки та призи загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам, Центру дитячої та юнацької творчості, сектору культури, Семеноярському сільському клубу, КЗ Богодухівський СНВК, КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім.В.Т.Борисова», професійному аграрному ліцею, медичному коледжу.

5) Спортивно-масові заходи (придбання кубків, призів, дипломів, грамот, виплата грошової премії).

6) Придбання та оформлення вітальних листівок до свят, запрошень; вітання в друкованих засобах масової інформації.

 

4. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті, та з інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

№ з/п

Рік

Обсяг фінансування

Заходи

1. 2018 300,0 тис.грн. Придбання квітів та оформлення корзин, виготовлення меморіальних дощок, пам’ятних знаків, ювілейних та пам’ятних медалей, придбання подарунків та призів, кубків, дипломів, грамот, подяк, листівок, запрошень, рамок для грамот, ламінату, виплата грошової винагороди, фінансування святкової концертної програми до Дня міста, вітання в друкованих засобах масової інформації
2. 2019 В межах фінансування
3. 2020 В межах фінансування

 

                                    5. Очікувані результати

Виконання Програми забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки сприятиме підвищенню  якості проведення масових заходів, збільшенню кількості їх учасників.

Реалізація Програми сприятиме вихованню мешканців міста почуття патріотизму до рідного міста, краю, України, підвищенню національної свідомості.

 

 

Секретар міської ради                                 З.ЗІНЬКОВСЬКА