Програми розвитку фізичної культури і спорту

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2017                                   Богодухів                                   № 711-VIІ

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської

ради на 2018 – 2020 роки

З метою заохочення жителів територіальної громади міста Богодухова до здорового способу життя шляхом занять фізичною культурою та спортом, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2018-2020 роки, що додається.

2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з  гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                        оригінал підписано              М.ГОЛУБ

Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

від 15.12.2017 № 711-VІI

(XXII сесія VIІ скликання)

Програма розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2018 – 2020 роки

І. Підстави для прийняття рішення про розробку Програми:

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закони України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю».

Державна молодіжна політика в Україні є пріоритетним та специфічним напрямом діяльності держави і здійснюється в інтересах сім’ї, молоді, суспільства та держави в цілому.

Основними причинами, що зумовлюють прийняття даної програми є підвищення ролі молоді в створенні належних умов для культурного та фізичного розвитку молодих громадян; проведення заходів по профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганді здорового способу життя.Тому виникає необхідність у створенні умов для розбудови спортивних споруд, таких як дитячі ігрові майданчики, стадіони, спортивні площадки тощо.

ІІ. Мета Програми:

Заохочення жителів територіальної громади міста Богодухова до здорового способу життя шляхом занять фізичною культурою та спортом.

Основні програмні заходи:

• популяризація здорового способу життя, розвитку різних видів спорту;
  • залучення до занять фізичною культурою та спортом;
  • організація дозвілля молоді з метою профілактики негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкоголю та наркотичних препаратів;
  • сприяння розвитку волонтерського руху серед шкільної молоді;
  • підготовка спортсменів до участі в міських змаганнях в індивідуальних і командних видах спорту;
  • участь у міських, районних та обласних змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, тенісу;
  • облаштування спортивних майданчиків разом з громадою;
  •  утримання спортивних споруд у належному стані;
  • облаштування велодоріжки, волейбольного майданчика.

IIІ. Обсяги та джерела фінансування:

Фінансування Програми здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті, спонсорських надходжень та інших джерел, не заборонених діючим законодавством.

Рік

Обсяг фінансування

1. 2018 200,0 тис.грн.

Проведення та фінансування змагань, спортивних ігор, турнірів,  чемпіонатів з Олімпійських та не олімпійських видів спорту серед учнівської молоді, придбання спортивного інвентарю, нагородної атрибутики (кубків, грамот, медалей, призів. подарунків).

Встановлення спортивних майданчиків.

2. 2019 В межах фінансування
3. 2020 В межах фінансування

IV. Очікувані результати.

Реалізація даної Програми дасть змогу залучати більшу чисельність молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, організовувати змістовне дозвілля для молоді, що призведе до зменшення правопорушень, розвитку інтелектуальних та фізичних якостей молодих людей, які проживають на території Богодухівської міської ради; розбудовувати спортивну інфраструктуру; зміцнить матеріально-технічну базу даної галузі.

Секретар міської ради                                 З.ЗІНЬКОВСЬКА