internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 41

Профілактика виробничого травматизму

З метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, здійснення Фондом соціального захисту застрахованих осіб відділення ВД ФСНВУ в Богодухівському районі пропонує керівникам підприємств, організацій та установ розглянути можливість передплати журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік

Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду, її регіональних управлінь і відділень, страхових експертів та може бути корисним для інженерів з охорони праці в організації, розробленні та впровадженні профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобіганні виробничому травматизму, забезпеченні здорових та безпечних умов праці. У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання.

Передплатний індекс — 37850, ціна, на місяць — 50 грн. 10 коп., на півріччя -300 грн. 60 коп., на рік — 601 грн. 20 коп.

За додатковою інформацією можна звернутися у відділення Фонду за т. 3-32-86.

 

 

 

Страховий експерт з охорони праці

ВВД ФСНВУ в Богодухівському районі                    О. М. Павленко

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.