Переглядiв: 35

Профілактика виробничого травматизму

З метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, здійснення Фондом соціального захисту застрахованих осіб відділення ВД ФСНВУ в Богодухівському районі пропонує керівникам підприємств, організацій та установ розглянути можливість передплати журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік

Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду, її регіональних управлінь і відділень, страхових експертів та може бути корисним для інженерів з охорони праці в організації, розробленні та впровадженні профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобіганні виробничому травматизму, забезпеченні здорових та безпечних умов праці. У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання.

Передплатний індекс — 37850, ціна, на місяць — 50 грн. 10 коп., на півріччя -300 грн. 60 коп., на рік — 601 грн. 20 коп.

За додатковою інформацією можна звернутися у відділення Фонду за т. 3-32-86.

 

 

 

Страховий експерт з охорони праці

ВВД ФСНВУ в Богодухівському районі                    О. М. Павленко

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.