internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 62

ПРОФІЛАКТИКА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

      18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 18 жовтня 2007 року.

18 жовтня 20107 року у Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

      Мета даного заходу: підвищити рівень поінформованості  та усвідомлення безробітними громадянами гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Познайомити з національними і міжнародними документами щодо  попередження торгівлі людьми.

До роботи семінару було залучено соціальних партнерів служби зайнятості: заступника військового комісара-начальника мобілізаційного відділення Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Харківської області В.В. Кузнецова, спеціалістів управління соціального захисту населення Богодухівської РДА Сластін О.В., Рябка Т.Є., інтегратора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Коноз М.В.

На семінарі заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. ознайомила присутніх з основними причинами торгівлі людьми, як людина потрапляє в тенета торгівців, способи вербування та перевезення потерпілих. Особливий акцент був зроблений на ризиках неврегульованої трудової міграції та спрямуванні потенційних мігрантів на працевлаштування в Україні. У разі відсутності таких можливостей безробітні громадяни можуть отримати повний спектр соціальних послуг, які пропонує державна служба зайнятості, а саме: професійне навчання, організація та започаткування власної справи тощо. Доречною була також демонстрація соціального ролику з протидії торгівлі людьми.

Безробітні громадяни переглянули відеофільм  «Життя на продаж».

Жваве обговорення теми семінару засвідчило неоднозначне ставлення присутніх до проблеми міграції.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.