internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 26

Профілактика корона вірусної інфекції

З метою недопущення занесення і поширення на територію України випадків захворювань спричинених новим корона вірусом виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай) розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р введено в дію Національний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV, на 2020 рік.

Відповідно затвердженого плану при обласних адміністраціях  створюються тимчасові протиепідемічні комісії, визначаються заклади охорони здоров’я з можливістю надання інтенсивної терапії для госпіталізації осіб з підозрою гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом.

Крім того планом передбачені  заходи щодо утримання від ділових та туристичних поїздок до Китайської Народної Республіки та інших країн, в яких зареєстровані випадки захворювань, перенесення строків повернення в Україну на навчання осіб з Китайської Народної Республіки до прийняття окремого рішення КабМіну України.

Організація у місцях масового скупчення людей, в транспорті заходів з посилення режиму поточної дезінфекції. Забезпечення здійснення працівниками санітарно-карантинних постів проведення температурного скринінгу, візуального огляду та опитуванню осіб, що здійснюють подорож з країн із загрозливою епідемічною ситуацією.

Забезпечення лабораторій витратними матеріалами, обладнанням та діагностикумами для своєчасного виявлення випадків, підготовка медичних працівників з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби.

З повним текстом плану Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.