Професіографічна екскурсія на ДНВП «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР» — безпосереднє знайомство з професією

Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

З метою орієнтації майбутніх випускників на актуальні на ринку праці нашого регіону професії та до Дня  машинобудівника 24 вересня 2019 року для 20 учнів КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2», в тому числі членів клубу «Школа професій», було проведено екскурсію на підприємство м.Харкова — ДЕРЖАВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР». Дана екскурсія відбулася завдяки підтримці Депутата Харківської обласної ради, заступника генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкар Миколи Борисовича  та директора Богодухівського електромеханічного заводу -  філії ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкар Олега Миколайовича.

Учні мали можливість побачити музей історії Державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», який розповідає про основну діяльність, продукцію та досягнення заводу, а також про його розробників і наукових діячів. Ознайомилися з професіями та виробничим процесом на підприємстві. Учні мали можливість побачити всі етапи виготовлення виробів та деталей.

Після закінчення екскурсії дітей пригостили солодощами з чаєм. Учні в свою чергу, подякували керівництву підприємства  за цікаву екскурсію.