internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 16

Професіографічна екскурсія на ДНВП «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР» — безпосереднє знайомство з професією

Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

З метою орієнтації майбутніх випускників на актуальні на ринку праці нашого регіону професії та до Дня  машинобудівника 24 вересня 2019 року для 20 учнів КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2», в тому числі членів клубу «Школа професій», було проведено екскурсію на підприємство м.Харкова — ДЕРЖАВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР». Дана екскурсія відбулася завдяки підтримці Депутата Харківської обласної ради, заступника генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкар Миколи Борисовича  та директора Богодухівського електромеханічного заводу -  філії ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкар Олега Миколайовича.

   Учні мали можливість побачити музей історії Державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», який розповідає про основну діяльність, продукцію та досягнення заводу, а також про його розробників і наукових діячів. Ознайомилися з професіями та виробничим процесом на підприємстві. Учні мали можливість побачити всі етапи виготовлення виробів та деталей.

     Після закінчення екскурсії дітей пригостили солодощами з чаєм. Учні в свою чергу, подякували керівництву підприємства  за цікаву екскурсію.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.