buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Професіографічна екскурсія на Богодухівський електромеханічний завод

Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота  із запровадження таких форм роботи: з надання інформаційно-консультаційних послуг серед учнів старших класів із залученням фахівців підприємств; участь у батьківських зборах; проведення  профінформаційних занять щодо підвищення престижу професій, необхідних на ринку праці; проводяться професіографічні екскурсії на підприємствах району з метою популяризації робітничих професій, презентації роботодавців, тренінги, семінари, де запрошуються  соціальні партнери.

23 травня 2019 року для учнів 9 класу КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2» філією проведено професіографічну екскурсію на Богодухівському електромеханічному заводі. Метою заходу було ознайомлення учнів з професіями та виробничим процесом на підприємстві. Учні мали можливість побачити всі етапи виготовлення виробів та деталей.

Сьогоденна реальність надає кожній людині певні можливості до шляху самореалізації. Головне — зробити вірний вибір і не помилитись.