internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 17

Професіографічна екскурсія на Богодухівський електромеханічний завод

Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проводиться профорієнтаційна робота  із запровадження таких форм роботи: з надання інформаційно-консультаційних послуг серед учнів старших класів із залученням фахівців підприємств; участь у батьківських зборах; проведення  профінформаційних занять щодо підвищення престижу професій, необхідних на ринку праці; проводяться професіографічні екскурсії на підприємствах району з метою популяризації робітничих професій, презентації роботодавців, тренінги, семінари, де запрошуються  соціальні партнери.

23 травня 2019 року для учнів 9 класу КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2» філією проведено професіографічну екскурсію на Богодухівському електромеханічному заводі. Метою заходу було ознайомлення учнів з професіями та виробничим процесом на підприємстві. Учні мали можливість побачити всі етапи виготовлення виробів та деталей.

Сьогоденна реальність надає кожній людині певні можливості до шляху самореалізації. Головне — зробити вірний вибір і не помилитись.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.