internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 280

«Професійний орієнтир» для учнівської молоді Богодухівського професійного аграрного ліцею.

                                    11.06.2013 року Богодухівський районний центр зайнятості за участі Харківського обласного центру зайнятості  провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Професійний орієнтир» для  учнівської молоді  Богодухівського професійного  аграрного ліцею.

       Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями району та отримали інформацію щодо оформлення  стажування та виробничої практики. Ознайомились з навальними закладами м. Харкова.

            Присутні роботодавці району  - представники провідних підприємств міста Богодухова та Богодухівського району: СТОВ «ім. Ватутіна», СВК ім. В.Н. Каразіна, ФОП Пономаренко О.О., ФОП Гриненко В.Ю., ФОП Світличний Ю.О. Ці  роботодавці презентували свої підприємства, актуальні вакансії, ознайомлювали учнів з можливістю проходження стажування, виробничої практики та працевлаштування на підприємствах за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер». Також майбутні випускники були ознайомлені з специфікою виробничої діяльності, режимом праці, заробітною платою підприємств.              

            Цікавим і корисним  для студентів аграрного ліцею було отримання інформації про навчальні заклади м. Харкова, а саме: Харківський коледж текстилю та дизайну, Українська інженерно-педагогічна академія,  Коледж переробної та харчової промисловості  Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка, Харківський компютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ», Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва,  Харківськийнаціональний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет радіоелектроніки,  житлово-комунальний технікум, Харківський індустріально-педагогічний технікум.

         Учні були проінформовані про умови вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Представники навчальних закладів відповіли на всі питання щодо умов вступу до закладу.

         Питання працевлаштування молоді завжди знаходиться під особливим контролем служби зайнятості, бо молодь – це покоління, яке визначає рівень розвитку суспільства в перспективі.

        Проведена профорієнтаційна робота підвищує обізнаність випускників з питань подальшого навчання та працевлаштування, дозволяє бути мобільним на ринку праці.

 

Вик. Філіпова О.В.

Тел. (05758) 3-02-32  

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.