«Професійний орієнтир» для учнівської молоді Богодухівського професійного аграрного ліцею.

11.06.2013 року Богодухівський районний центр зайнятості за участі Харківського обласного центру зайнятості  провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Професійний орієнтир» для  учнівської молоді  Богодухівського професійного  аграрного ліцею.

Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями району та отримали інформацію щодо оформлення  стажування та виробничої практики. Ознайомились з навальними закладами м. Харкова.

Присутні роботодавці району  - представники провідних підприємств міста Богодухова та Богодухівського району: СТОВ «ім. Ватутіна», СВК ім. В.Н. Каразіна, ФОП Пономаренко О.О., ФОП Гриненко В.Ю., ФОП Світличний Ю.О. Ці  роботодавці презентували свої підприємства, актуальні вакансії, ознайомлювали учнів з можливістю проходження стажування, виробничої практики та працевлаштування на підприємствах за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер». Також майбутні випускники були ознайомлені з специфікою виробничої діяльності, режимом праці, заробітною платою підприємств.

Цікавим і корисним  для студентів аграрного ліцею було отримання інформації про навчальні заклади м. Харкова, а саме: Харківський коледж текстилю та дизайну, Українська інженерно-педагогічна академія,  Коледж переробної та харчової промисловості  Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка, Харківський компютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ», Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва,  Харківськийнаціональний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет радіоелектроніки,  житлово-комунальний технікум, Харківський індустріально-педагогічний технікум.

Учні були проінформовані про умови вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Представники навчальних закладів відповіли на всі питання щодо умов вступу до закладу.

Питання працевлаштування молоді завжди знаходиться під особливим контролем служби зайнятості, бо молодь – це покоління, яке визначає рівень розвитку суспільства в перспективі.

Проведена профорієнтаційна робота підвищує обізнаність випускників з питань подальшого навчання та працевлаштування, дозволяє бути мобільним на ринку праці.

Вик. Філіпова О.В.

Тел. (05758) 3-02-32