buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

професійне свято — Всеукраїнський День дошкілля.

Вже стало доброю традицією у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка» відзначати професійне свято — Всеукраїнський День дошкілля. Тож і нині 27 вересня дошкільний заклад гостинно розчинив двері для всіх гостей.

Бути вихователем – високе покликання і безмежна любов. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної людини. Маленькі артисти, починаючи від самих найменших (1р. 2м.) вітали всіх присутніх, дивували своїми талантами і виказували свою любов до рідного затишного садочка, всіх його працівників та до рідної України.

На святі були присутні: голова Богодухівської РДА Шаров В.А., Голова Богодухівської райради Панов С.Ф., заступник міського голови Мальована О.А., начальник відділу освіти Богодухівської РДА Повойко І.О., заступник директора Богодухівського ліцею № 3 Загорулько Т.М. Всі гості завітали з подарунками – електром’ясорубка, посуд, іграшки. Та, мабуть, одним з головних подарунків для працівників все ж була увага та турбота органів районного та місцевого самоврядування. Грамотами Богодухівської РДА були нагороджені завідувач Нечай Л.Г. та вихователь-методист Білоус Л.С. Грамотами міської ради: кухар Кобець Л.В., помічник вихователя Кунець А.О., підсобний працівник Терещенко Л.Л.

Вшанували на святі і почесних гостей – ветеранів дошкілля: вихователя, інспектора відділу освіти Недоступ Н.М., вихователя Новікову А.В., медичну сестру Трачук В.І., помічника вихователя Якимець Г.М.

Дитсадок найкращим буде,

Якщо в ньому гарні люди,

Якщо їжа там смачна,

А кожна хвилина значна.

Усіх дошкільників сьогодні ми вітаємо

І щиро і з надією бажаємо:

Зарплати гідні відшукали, щоб для нас,

Успіхи і радість були з нами повсякчас

І громадян, щоб справжніх виховали ми,

Шановані, щоб завжди ми були людьми!