Проекти рішень ХХХV сесії VII скликання 17.05.2019

Переглядiв: 51

На порядок денний винести наступні питання:

  1.  Про хід виконання ПРОГРАМИ забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки за 2018 та 1 квартал 2019 року.

Інформує: заступник міського голови Мальована О.А.

  1. Про внесення змін  до комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 22.02.2019  № 1194-VII (ХХХІІІ сесія  VII скликання)

Інформує: заступник міського голови Мальована О.А.

  1. Про внесення змін  до комплексної Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради на 2019 рік.

Інформує: Аліксейчик М.В., провідний спеціаліст міської ради

Про включення до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради, які підлягають продажу квартири №1 у житловому будинку №27 по вулиці Моргунова  в м. Богодухові.

Інформує: Аліксейчик М.В., провідний спеціаліст міської ради

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (ХХХІІ сесія VII скликання ).

Інформує:Дереведмедь Т.В., головний бухгалтер

  1. Земельні    питання

Інформує: Лобойко В.М., провідний спеціаліст міської ради

 

 

       ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХХV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17.05.2019                                            Богодухів                            № _______- VIІ

 

Про хід виконання Програми забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки за 2018 рік та 1 квартал 2019 року

 

З метою створення позитивного іміджу міста, вшанування видатних людей, виховання у молодого покоління патріотизму, поваги до історії рідного краю, народних традицій, належної організації та проведення свят, масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв на території міської ради було затверджено рішенням Богодухівської міської ради від 15.12.2017 №709-VІI Програму забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки (XXII сесія VIІ скликання),

Метою та завданням Програми є організація та проведення святкових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат, історичних подій, які мають загальнодержавне, місцеве значення, професійних та релігійних свят, ювілейних дат, Дня міста, вшанування пам’яті визначних діячів міста і України.

Основними програмними заходами є: організація і проведення масових і спортивних заходів, танцювальних шоу, міських свят, народних гулянь, фестивалів, конкурсів, фотовиставок, у тому числі для учнівської молоді; художнє оформлення міста; придбання квітів та оформлення корзин для покладання з нагоди державних свят, з метою увіковічення пам’яті видатних діячів України — уродженців міста, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та локальних війн; виготовлення і установка меморіальних дощок, пам’ятних знаків, ювілейних та пам’ятних медалей; придбання подарунків/виплата матеріальної допомоги: до ювілеїв та визначних дат видатних людей, вшанування Почесних громадян, жителів міста, які зробили значний внесок у його соціально-економічний та культурний розвиток; з нагоди державних та професійних свят; активним учасникам ветеранського руху; славним родинам та новонародженим; робота з молоддю: грошова винагорода переможцям олімпіад та конкурсів, подарунки та призи загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам, Центру дитячої та юнацької творчості, сектору культури, Семеноярському сільському клубу, КЗ Богодухівський СНВК, КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім.В.Т.Борисова», професійному аграрному ліцею, медичному коледжу. Спортивно-масові заходи (придбання кубків, призів, дипломів, грамот, виплата грошової премії); придбання та оформлення вітальних листівок до свят, запрошень; вітання в друкованих засобах масової інформації.

Міська рада бере активну участь у проведенні масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей на території міста відповідно до Програми, а саме:

проведення свята Водохреща, Дня Соборності України, у вшануванні учасників бойових дій на території інших держав, Дня 8 Березня, Дня працівників комунального господарства і побутового обслуговування населення, Всеукраїнського Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, Дня довкілля, Дня Чорнобильської трагедії, Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Європі, Міжнародного дня захисту дітей, Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня Конституції України, свята Івана Купала, Дня міста, День Державного Прапора України, Дня незалежності України, Дня знань, Дня людей похилого віку, Дня працівника освіти, Дня захисника України, Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АС, Новорічних свят та інших.

Традиційно щороку проводиться Богодухівська міська військово-патріотична гра, присвячена пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна. У 2018 році переможцям було придбано спортивний інвентар  на суму 10 тис.грн., а саме: за I місце – 5000 грн. (Богодухівський аграрний ліцей), II місце – 3000 грн. (Богодухівська гімназія №1), III місце – 2000 грн. (Богодухівський медичний коледж).

За підтримки міського голови було проведено турнір з волейболу присвячений пам’яті Ярошенка Бориса Сергійовича. Командам було вручено футболки с трафаретним друком «Турнір пам’яті Б.С.Ярошенка».

Придбано волейбольну форму та інвентар для міської команди та збірної команди школярів.

Під керівництвом Олега Горіна команда учнів КЗ «Богодухівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2» за підсумками декількох відбіркових етапів зайняла 4 місце на Обласному Всеукраїнському турнірі «Шкільна волейбольна ліга України».

На особистому прийомі з нагоди Дня фізичної культури і спорту міський голова привітав спортсменів та вчителів фізичної культури і вручив грамоти та цінні подарунки (термоса).

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва ансамблю «Калинка» Семеноярського сільського клубу надано матеріальне заохочення. Придбано та вручено дитячу літературу Семеноярській сільській бібліотеці-філії на 3000 грн.  Солодким подарунком привітали народний аматорський хор «Українська пісня» комунального закладу «Районний будинок культури».

З нагоди святкування Дня народження Комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» придбано пилосос.

На свято 30-ї річниці Семеноярського сільського клубу придбано 2 мікрофони із стійками, аматорам вручено подарунки.

До 75-ї річниці визволення Богодухова та Дня міста Всім запрошеним на святкові заходи у міській раді, гостям, учасникам урочистих заходів було вручено годинники, парасольки, пледи, сувенірний посуд у пакеті. За активну участь у міських заходах вручено сертифікати, переможцям шахового турніру — цінні подарунки.

На випускних вечорах медалістів закладів загальної середньої освіти міста нагороджено грамотами міської ради та цінними подарунками.

Привітали дільничних інспекторів поліції України з нагоди професійного свята та нагородили грамотами міської ради та цінними подарунками.

До 30-річчя виводу військ з Афганістану 75 учасникам бойових дій вручено нагороди.

Подяками Богодухівської міської ради та цінними подарунками привітали учасників свята Масляної. З нагоди святкування 70-ї річниці заснування Богодухівського навчального авіаційного центру добровільного товариства сприяння армії авіації флоту, Дня працівників освіти, Дня дошкілля, Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, Дня рятівника, Дня знань, з нагоди урочистостей випуску 2018 року Богодухівського професійного аграрного ліцею, з нагоди третьої річниці Національної поліції, з нагоди Дня медичного працівника, з нагоди Дня працівників водного господарства, з нагоди закінчення 2017/2018 навчального року, з нагоди 25-ти річчя територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації, Дня працівників ракетно-космічної галузі України, Дня працівників соціальної сфери кращим працівникам було вручено подяки та грамоти Богодухівської міської ради.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. щодо виконання Програми забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки за 2018 рік та 1 квартал 2019 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. про хід виконання Програми забезпечення проведення  масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки за 2018 рік та 1 квартал 2019 року взяти до відома.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                                      М.ГОЛУБ

 

 

 ПРОЕКТ

                     

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                  

XXХV СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

17.05.2019                                    Богодухів                                 № _____-VІI

 

Про внесення змін до рішення міської ради

від 21.12.2018 № 1175 –VII «Про міський бюджет на 2019 рік»

(XXХІІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ) та додатків до нього

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», Богодухівська міська рада вирішила:
1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 31857300 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету — 30205500 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету — 1651800 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі  33645650 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету — 31146450 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету — 2499200 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 432000 гривень, що становить 2 відсотки видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідального виконавця за бюджетними програмами  згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих програм  у сумі 1306000 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 69, 69¹ Бюджетного кодексу України, статтею 43¹ Прикінцевих та Перехідних положень Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені пунктом 20 Прикінцевих та Перехідних положень Бюджетного кодексу України  (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені частиною першою статті 71 та статтею 691   Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Надати право міському голові в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

10. Надати право міському голові отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

11. Головному розпоряднику коштів місцевого бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених  бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядника бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

3.1. здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

3.2.оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету.

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо  згідно з додатком 6.

12. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків бюджету за бюджетними програмами, включаючи субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються за рішенням виконавчого комітету міської ради, погодженим з постійною комісією міської ради з питань бюджету  у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

13. Установити, що господарські підприємства і організації, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Богодухова, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) відповідно до порядку і нормативу, які встановлені  рішенням міської ради від 02.06.2017 року №494-VІІ (ХVIII сесія  VІІ скликання).

Частина  чистого прибутку (доходу) сплачується до міського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Господарські підприємства і організації, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Богодухова, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності подають розрахунок частини  чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів Державної фіскальної служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

Установити, що у випадках, коли виконавчий комітет міської ради, депутати міської ради вносять міській раді пропозиції  щодо виділення додаткових  асигнувань з міського бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення видатків міського бюджету.

14. Рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року і діє до 31 грудня 2019 року.

15. Додатки  № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Рішення оприлюднити в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти н постійну комісію з питань бюджету (голова Григорович П.О.)

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                          М. ГОЛУБ

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

до проекту рішення від 17.05.2019 року № ______ -VII « Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2018 року № 1195-VII « Про міський бюджет на 2019 рік»  та додатків до нього.

 

На розгляд сесії виносяться такі питання:

Збільшити дохідну частину загального фонду міського бюджету на 85000 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету за загальним фондом – 55 000 грн., спеціальним фондом – 30 000 грн.

Видатки віднести на виконання бюджетної програми 0111010 « Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2210 85000 грн.

Вільний залишок коштів станом на 01 січня 2019 року направити на:

-         виконання міської «Програми попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Богодухівським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області на 2019 рік» передати як субвенцію Державному бюджету  для придбання ПММ – 25000 грн.;

-         харчування учнів в оздоровчих таборах – 237000 грн., передати субвенцію районному бюджету;

-         закупівлю імунобіологічних антирабічних препаратів – 40000 грн., передати субвенцію районному бюджету;

-         виконання міської «Програми профілактики правопорушень» — 50000 грн. для придбання ПММ передати як субвенцію Державному бюджету;

-         виконання міської «Програми безоплатної правової допомоги населенню» – 10000 грн. передати як субвенцію державному  бюджету.

-         Оплату пільгового перевезення – 100000 грн. передати субвенцію районному бюджету;

виконання бюджетної програми 0116030 «Благоустрій міст, сіл, селищ» — 374300 грн. (техобслуговування відео спостереження, облаштування шахтних колодязів,придбання електролічильників, світильників поховання безхатченків);

- виконання бюджетної програми 0111010 «Надання дошкільної освіти» направити кошти в сумі 218000 грн. на оплату за електричну енергію,

- виконання бюджетної програми 0116013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» — 303000 грн. водопроводи ву. Пушкіна, Кривоносова, Індустріальна».

Провести перерозподіл коштів за КПКВ 0110150 зменшити видатки за 2240 на 1530 грн., а збільшити видатки за КЕКВ 2282 на 1530 грн.

 

 

Головний бухгалтер                                          Т.Дереведмедь

 

 ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17.05.2019                                      Богодухів                                      №  ______- VIІ

 

Про внесення змін до Комплексної Програми

соціального захисту населення

Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки,

затвердженої рішенням Богодухівської міської ради

від 22.02.2019 №1194-VII (ХХХIII сесія VII скликання)

 

З метою забезпечення фінансування додаткових заходів щодо соціального захисту та підтримки інвалідів, ветеранів війни та праці, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням  Богодухівської міської ради від 22.02.2019 №1194-VII (ХХХIII сесія VII скликання):

- Розділу 2 «Мета Програми», доповнити підпунктом: «Привітання довгожителів територіальної громади міста Богодухова з нагоди особистих ювілеїв»;

- Розділу 5 «Заходи щодо соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки», доповнити підпунктом 10: «Привітання довгожителів територіальної громади міста Богодухова з нагоди особистих ювілеїв»;

- пункт 10 Розділу 5 «Субвенція районному бюджету» вважати пунктом 11.

№ з/п

Найменування заходів

Прогнозний обзяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис.грн.

2019 рік

2020 рік

1 Надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міської ради, які опинилися в скрутній життєвій ситуації (за зверненнями)

511,4

559,0

2 Надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій  АТО, ООС (одноразово)

30,0

30,0

3 Надання матеріальної допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС (інвалідам I групи, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, вдовам та учасникам ліквідації наслідків аварій на ЧАЕС)

10,0

10,0

4 Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО щорічно надавати одноразову матеріалу допомогу до Дня захисника України та 50% знижку плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання, 50% знижку вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.

10,0

10,0

5 Надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого;

39,0

39,0

6 Облаштування пандусів до громадських об’єктів осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення

20,0

20,0

7 Надання матеріальної допомоги квартальним міста

40,0

40,0

8 Підтримка творчої та обдарованої молоді

36,0

36,0

9 Надання матеріальної допомоги учасникам АТО та ООС до Дня захисника України

156,0

156,0

10 Привітання довгожителів територіальної громади міста Богодухова з нагоди особистих ювілеїв

3,6

6,0

РАЗОМ:

856,0

906,0

11 Субвенція районному бюджету:- на виплату 50% компенсації вартості продуктів харчування за фізіологічними нормами громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорії 1 та 2

156,0

156,0

- на підтримку Богодухівської районної організації ветеранів

97,0

97,00

- на надання 25% знижки інвалідам по зору I групи на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирну плату та виплата компенсації на придбання твердого палива

16,3

16,3

РАЗОМ:

269,3

1149,0

 

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович О.П.) та з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

 

        Міський голова                                                           М.ГОЛУБ

 

 

 ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 17.05.2019                                    Богодухів                            № ______-VII

 

Про включення квартири №1, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,27 до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради, які підлягають продажу

 

Розглянувши заяву громадянки Ілик Ярослави Вікторівни, щодо продажу квартири №1, розташованої у житловому будинку по вул.Моргунова,27 в м.Богодухові, яка перебуває у комунальній власності, так як Ілик Я.В. перебуває у загальній черзі на отримання житла та  потребує покращення житлових умов, відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  Положенням  «Про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади Богодухівської міської ради», затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.05.2014 № 1847-VІ (XLIV сесія VІ скликання),

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Включити до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу, квартиру №1 розташовану у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова, 21, загальною площею 15,4 м2, житловою площею 8,4 м2.

2. Доручити  виконавчому комітету Богодухівської міської ради здійснити оцінку майна, яке пропонується до відчуження та розташоване за адресою: м.Богодухів, вул. Моргунова, 21, кв.1.

3. Передбачити повернення всіх витрат, пов’язаних з оформленням документації на зазначений об’єкт комунальної власності за рахунок покупця.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.) та заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

 

Міський голова                                                   М.ГОЛУБ

 

 

 ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

17.05.2019                                        Богодухів                               № ______- VIІ

Про внесення змін до Програми

благоустрою територій населених пунктів

Богодухівської міської ради на 2019 рік,

в новій редакції

 

З метою утримання об`єктів благоустрою територій населених пунктів, чистоти і порядку, створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорону навколишнього, природного середовища, забезпечення санітарного благополуччя населення, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради на 2019 рік,  затвердженої міською радою від  21.12.2018 № 1172-VII  (ХХХІІ сесія  VII скликання), зі змінами, а саме: доповнити

 

Розділ  «Основні заходи, щодо реалізації Програми» пунктами

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

Вартість, тис.грн.

Термін виконання

52.

Комплексні роботи з ремонту водовідвідного каналу по вул.Набережній

КП «Богодухівжитло»

Згідно з кошторисом

Протягом року

53.

Комплексні роботи з ремонту водовідвідного каналу по пров.Веденічева

КП «Богодухівжитло»

Згідно з кошторисом

Протягом року

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)

 

Міський голова                                                 М.ГОЛУБ