ПРОЕКТИ рішень ХХVI сесії VII скликання

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15.05.2018                                                                                              №_31

Про перенесення засідання    ХХVI  сесії міської

ради VIІ скликання

Відповідно до плану роботи міської ради на 2018 рік так керуючись пунктами 8 та 20 частини четвертої статті 42, частинами четвертою та дев’ятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

РОЗПОРЯДЖАЮСЯ:

1. Перенести  проведення пленарного засідання сесії міської ради, з 25 травня  на 8 червня 2018 року .
  2.   На порядок денний винести наступні питання:

2.1.         Про хід виконання програми «Питна вода Богодухова»на 2012-2020 роки» .

2.2.         Про  встановлення місцевих податків і зборів

2.3.         Про затвердження Порядку  присвоєння та зміни поштових адрес   об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради

2.4.         Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Богодухівської міської ради

2.5.         Внесення змін до рішення сесії  від 15.12.2017 №717 – VII «Про міський бюджет на 2018 рік»

2.6   Земельні питання

2.7.   Різне

1.Про     виконання    Правил благоустрою,санітарних норм та   участь громадян у наведенні порядку за місцем проживання.

2. Про надання матеріальної допомоги за січень-квітень 2018 року

3. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. довести до відома депутатів міської ради інформацію про зміну дати пленарного засідання XХVІ сесії міської ради VIІ cкликання.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                         М.ГОЛУБ