ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЇ 03.03.2017

Переглядiв: 91

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО НА 16 сесію 03.03.2017

 1. Про затвердження статутів ДНЗ.

Інформує: Педан Л.О., методист відділу освіти Богодухівської РДА

 1. Про внесення  змін до  Положення про транспортний  податок, затвердженого   рішенням  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60- VII ( III сесія VII скликання).

Інформує :Моргун Л.М., спеціаліст міської ради

 1. Про  внесення змін  у  Додаток 1  Положення  про плату за землю  затвердженого   рішенням  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60- VII ( III сесія VII скликання) зі змінами від 24.01.2017  №363- VII (XV сесія VII скликання)

Інформує :Моргун Л.М., спеціаліст міської ради

 1. Про перейменування вулиці  Нової

Інформує: Мальована О.А., заступник міського голови

 1. 5.      Про встановлення меморіальної дошки  Сахну Віталію Дмитровичу

Інформує: Мальована О.А., заступник міського голови

 1. 6.      Про матеріальну допомогу

Інформує: Мальована О.А., заступник міського голови

 1. Про затвердження  Програми  економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2017рік.

Інформує: Ворвуль В.В., заступник міського голови

1. Про затвердження Програми відшкодування  різниці в тарифах на автомобільному транспорті на  міських маршрутах на 2017 рік

Інформує: Ворвуль В.В., заступник міського голови

 1. Про надання згоди на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» об’єкта «Будівництво каналізаційного  колектору по вул.Чалого , вул. Загорулька, вул. Урицького в м. Богодухові»

Інформує: Ворвуль В.В., заступник міського голови

 1. Про надання згоди на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» об’єкта «Будівництво водопровідної мережі від водогону  по вул. Пушкіна до водозабору по  вул. Катукова в м. Богодухові Харківської області.»

1.Про затвердження складу комісії  з приймання-передачі проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс)  до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

Інформує: Ворвуль В.В., заступник міського голови

1Про затвердження складу комісії для подальшого підписання  акту приймання-передачі проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс)  до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

Про зняття з балансу квартири № 2, що розташована за адресою: м.Богодухів вул. Слобожанська,2.

Інформує: Щербак А.М.. керуючий справами виконавчого комітету міської ради

 1. Про внесення змін до рішення міської ради 23.12.2016 №331- VII « Про міський бюджетна 2017рік» та додатків до нього.

Інформує: Дереведмедь Т.В., головний бухгалтер міської ради

 1. Земельні питання

    Інформує: Лобойко В.М.., спеціаліст міської ради

 1. Різне
  1. Про виконання ст.. 45 Закону України «Про запобігання корупції»
  2. Про документообіг депутата міської ради.
Інформує: Векленко В.І., голова ПДК з питань регламенту, законності , правопорядку. Депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування
«

      ПРОЕКТ

      УКРАЇНА

      БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      XVI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

      Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2017                         Богодухів                              № _____-VII

 

Про  внесення змін  у  Додаток 1  Положення  про плату за землю  затвердженого   рішенням  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60-VII ( III сесія VII скликання) зі змінами від 24.01.2017  №363- VII (XV сесія VII скликання)

 

Відповідно до пункту 10.2 статті 10, статті 274,  статті 277 Податкового кодексу України, зі змінами, пункту 4  розділу II. Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791, у зв’язку зі зверненням садово-городнього товариства «Рябіна», керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

ВИРІШИЛА: 

1.Внести зміни   у  Додаток 1  Положення  про плату за землю  затвердженого   рішенням  Богодухівської міської ради від 09.02.2016 №60- VII ( III сесія VII скликання) зі змінами від 24.01.2017  №363- VII (XV сесія VII скликання)

а саме:

рядок  3 додатку після слів «…господарськими та іншими будівлями і спорудами» доповнити словами «(в тому числі ті, на які отримані державні акти на право постійного користування землею)»

2. Це рішення набирає чинності  з 1 січня 2017 року.

3. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.) та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології    (голова Каменський Ю.О.)».                                       

Міський голова                                                             М.ГОЛУБ

      ПРОЕКТ

      УКРАЇНА

      БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      XVI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

      Р І Ш Е Н Н Я

  03.03.2017                          Богодухів                              № _____-VII

 

Про внесення змін до Положення про транспортний податок, затвердженого рішенням Богодухівської міської  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання)

 

Відповідно до пункту 10.2 статті 10, підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України, зі змінами, пункту 4  розділу II. Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 №1791,керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

 

ВИРІШИЛА: 

1.Внести зміни до Положення про транспортний податок, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 09.02.2016 №60-VII (III сесія VII скликання), а саме:

 

в підпункті 2.1. пункту 2  цифри «750″ замінити цифрами «375″.

2. Це рішення набирає чинності  з 1 січня 2017 року.

3. Секретарю міської ради Зіньковській З.М. оприлюднити рішення в засобах масової інформації та подати до Слобожанської ОДПІ ГУ ДФНС.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова Григорович П.О.).

 

 

Міський голова                                                             М.ГОЛУБ

 

          ПРОЕКТ

      УКРАЇНА

    БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

                                      ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ХVI СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

    Р І Ш Е Н Н Я

 

03.03.2017

Богодухів

               №_____ -VII

 

Про перейменування вулиці Нової,

розташованої на території

Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення виконавчого комітету від 16.02.2017 №25 «Про перейменування вулиці Нової, розташованої на території Богодухівської міської ради», відповідно до Порядку найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015 №2183-VI (LVсесія VI скликання), Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради від 18.09.2003 року (X сесія  XXIV скликання), та керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати  розташовану на території Богодухівської міської ради вулицю Нову на Історичну.

2. Комунальному підприємству «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) забезпечити виготовлення та розміщення табличок з новою назвою вулиці,   розташованої на території Богодухівської міської ради.

3. Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради надати інформацію щодо зміни назв вулиці до Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

4. Оприлюднити рішення в районній громадсько-політичній газеті «Маяк» та на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

6. Це рішення набирає чинності з 01 квітня 2017 року.

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

      ПРОЕКТ

      УКРАЇНА

    БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

                                     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ХVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

    Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2017                                             Богодухів                             №­­­­­­­­­­______-VII

­­­­­­­­

Про встановлення меморіальної дошки Сахну Віталію Дмитровичу

 

Розглянувши рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 16.02.2017№ 24 «Про встановлення меморіальної дошки Сахну Віталію Дмитровичу», з метою увічнення та вшанування пам’яті воїна-інтернаціоналіста, який загинув при виконанні військового обов’язку на території Демократичної Республіки Афганістан про встановлення на фасаді будівлі Богодухівського колегіуму № 2 меморіальної дошки Сахну Віталію Дмитровичу, відповідно до Порядку найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 22.05.2015 № 2183‑VІ (LV сесія VІ скликання), керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити рішення виконавчого комітету від 16.02.2017№ 24 «Про встановлення меморіальної дошки Сахну Віталію Дмитровичу».

2.  КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) взяти на облік  меморіальну дошку Сахну Віталію Дмитровичу після її урочистого відкриття на будівлі Богодухівського колегіуму №2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

 

Міський голова                                М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХVІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

  03.03.2017                                      Богодухів                           № ______-VIІ

 

Про затвердження складу комісії для подальшого підписання  акту приймання-передачі проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс)  до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

 

Розглянувши листи першого заступника директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Воробця В.А.  від  27.02.2017 № 01-36/336, 28.02.207 №01-36/346 та враховуючи рішення Богодухівської міської ради  від 24.01.2017 №365-VII «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 26.05.2016 №149-VIІ «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Богодухова першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухів» (перший пусковий комплекс)», з метою здійснення приймання–передачі проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс) до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити склад комісії з примання–передачі  проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс) до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації (додається).

2. Комісії скласти акт на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс) для приймання-передачі проектно-кошторисної документації до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.), з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності та   етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

 

Міський голова                                             М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

СКЛАД

комісії  з примання –передачі  проектно-кошторисної документації на будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухові (перший пусковий комплекс) до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

 1. 1. Ворвуль Володимир Володимирович – заступник міського голови, голова комісії
 2. 2. Дубинка Сергій Миколайович – начальник КП «Богодухівжитло», заступник голови комісії;
 3. 3. Воробець Василь Андрійович - перший заступник директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації;
 4. 4. Бойко Григорій Іванович – начальник управління організації будівництва – Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, член комісії;
 5. 5. Мішньова Євгенія Гергіївна — начальник відділу бухгалтерського обліку та забезпечення діяльності Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації – головний бухгалтер, член комісії;
 6. 6. Богдан Віктор Володимирович – заступник начальника управління організації будівництва – начальник виробничо-технічного відділу Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, член комісії;
 7. 7. Дереведмедь Тамара Володимирівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Богодухівської міської ради, член комісії;
 8. 8. Шубіна Людмила Євгеніївна – інспектор з благоустрою КП «Богодухівжитло», секретар комісії;
 9. 9. Шигимага Володимир Іванович – інженер-енергетик КП «Богодухівжитло», член комісії;
 10. 10. Назаренко Юрій Михайлович – заступник начальника КП «Богодухівжитло», член комісії;
 11. 11. Тіцька Світлана Миколаївна – головний бухгалтер КП «Богодухівжитло», член комісії;
 12. 12. Аліксейчик Михайло Васильович – голова постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства, член комісії.

 

 

 

 

    ПРОЕКТ

 

                                                          УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     XVІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

 03.03.2017                                        Богодухів                           № _____-VIІ

 

Про надання згоди на прийняття на баланс

КП «Богодухіввода» закінченого будівництвом

об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від

водогону по вул.Пушкіна до водозабору по

вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь,

які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові

Харківської області»

 

Розглянувши лист заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації  Бикової Г.Ю. від 10.02.2017 №06-09/362, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.02.2017 №ХК 143170341914, який належить до I-III категорії складності, керуючись пунктом 51 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» закінченого будівництвом об’єкта  «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул.Пушкіна до водозабору по вул.Катукова для під’єднання до неї домоволодінь, які знаходяться по вул.Катукова  в м.Богодухові  Харківської області»» у сумі 1054589,55 грн.

2. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу об’єкта згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

      Міський голова                                                 М.ГОЛУБ

 

 

 

                                                          УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     XVІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

 03.03.2017                                       Богодухів                           № _____-VIІ

 

Про надання згоди на прийняття на баланс КП

«Богодухіввода» закінченого будівництва об’єкта

«Будівництво каналізаційного колектору по

вул.Чалого, вул.Загорулька, вул.Урицького  в

м.Богодухові Харківської області»

 

Розглянувши лист заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Бикової Г.Ю. від 10.02.2017 №06-09/361, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.02.2017 №ХК 143170341934, який належить до I-III категорії складності, керуючись пунктом 51 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття на баланс КП «Богодухіввода» закінченого будівництва об’єкта «Будівництво каналізаційного колектору по вул.Чалого, вул.Загорулька, вул.Урицького  в м.Богодухові Харківської області»у сумі 4064580,00 грн.

2. Доручити виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу об’єкта згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

      Міський голова                                                 М.ГОЛУБ