ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 22.06.2018

Переглядiв: 104

1.Про хід виконання програми «Питна вода Богодухова»  на 2012-2020 роки».

2.Про  встановлення місцевих податків і зборів

3. Про затвердження Порядку  присвоєння та зміни поштових адрес   об’єктам нерухомого майна населених пунктів Богодухівської міської ради.

4. Про встановлення меморіальної дошки Лагодюку Анатолію Володимировичу

5. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Богодухівської міської ради

6. Внесення змін до рішення сесії  від 15.12.2017 №717 – VII «Про міський бюджет на 2018 рік»

7. Про надання матеріальної допомоги.

8. Земельні питання

9.Різне

                                                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVІІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 22.06.2018                                                 Богодухів                                 №  ______- VIІ

Про втрату  чинності  рішення

Богодухівської міської ради  від 18.01.2013 № 1173- VII « Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств  і організацій у комунальну систему каналізації Богодухівської міської ради»

 

       Заслухавши інформацію Слесарєва В.В. ,директора  КП «Богодухіввода» про    втрату  чинності  рішення Богодухівської міської ради  від 18.01.2013 № 1173- VII « Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств  і організацій у комунальну систему каналізації Богодухівської міської ради», керуючись  розпорядженням  Кабінету Міністрів України  « Про  скасування деяких наказів міністерств  та інших центральних  органів виконавчої влади» від 10.03.2017  №166-р та втратою чинності юридичних підстав  до застосування  місцевих правил приймання стічних вод підприємств  і організацій Богодухівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Вважати таким, що втратило чинність  рішення Богодухівської міської ради  від 18.01.2013 № 1173- VII « Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств  і організацій у комунальну систему каналізації Богодухівської міської ради».

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

Міський голова                                       Микола ГОЛУБ

 

                                                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVІІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 22.06.2018                                                 Богодухів                                 №  ______- VIІ

Про внесення змін до рішення сесії 

від 30.11.2016  №306 – VII « Про затвердження

Переліку назв площ,вулиць, провулків та

 проїздів у місті Богодухові,селах Семенів Яр,Мусійки, Паляничники,Москаленки»

 

З метою упорядкування назв площ,вулиць, провулків та проїздів у місті Богодухові  проїздів у місті Богодухові,селах Семенів Яр,Мусійки, Паляничники,Москаленки відповідно  Порядку ведення словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 06.07.2012 №1014/5,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»     міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.     Внести зміни в  додаток  до рішення  Богодухівської міської ради від 30.11.2016 №306- VII« Про затвердження Переліку назв площ,вулиць, провулків та проїздів у місті Богодухові,селах Семенів Яр,Мусійки, Паляничники,Москаленки»,а саме :
 • ·        Замінити  в колонці «Вулиці» п. 54 «Нова» на «Історична» (відповідно до рішення міської ради від 03.03.2017 №393- VII “Про перейменування вулиці Нової  на Історичну»
 • ·        Добавити колонку «Проїзди»
 • ·        Виключити з колонки «Вулиці» п.18 Дачний проїзд
 • ·        Включити в колонку «Проїзди» — Дачний , Молокова .

2.Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради надати інформацію щодо зміни назв вулиці до Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

3. Оприлюднити рішення в районній громадсько-політичній газеті «Маяк» та на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради.

4.. Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

 

Міський голова                                          М.Голуб

                                                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVІІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 22.06.2018                                                 Богодухів                                 №  ______- VIІ

Про хід виконання програми «Питна

вода Богодухова»  на 2012-2020 роки» за 2017 рік.

 

 

         Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, законів України «Про питну воду та питне водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги»,  «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» , заслухавши інформацію Слесарєва В.В. ,директора  КП «Богодухіввода» про хід виконання програми «Питна вода Богодухова»  на 2012-2020 роки» за 2017 рік  Богодухівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Інформацію Слесарєва В.В. ,директора  КП «Богодухіввода» про хід виконання програми «Питна вода Богодухова»  на 2012-2020 роки» за 2017рік взяти до відома.
 2.  Виготовити  проектно-кошторисної документації  заміни водопроводу  по вулицях Гімназійна, Спортивна, Грайворонська, Віталія Сахна.
 3. З метою доведення   якості  питної води    до вимог  чинних стандартів закупити  обладнання для очистки питної води.
 4. Поліпшити  стан  і забезпечити  дотримання  режиму  в зоні саніторної охорони водоохоронних зон для покращення якості питної води.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

  

Міський голова                           Микола ГОЛУБ

                                                                                                                             ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ХХVІ ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.06.2018                                       Богодухів                                   № _______ — VІІ  

Про присвоєння  топонімічної назви  

«проїзд Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення виконавчого комітету від 21.06.2018 №___ «Про присвоєння  топонімічної назви  «проїзд  Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради», відповідно до Порядку найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015 №2183-VI (LVсесія VI скликання), Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради від 18.09.2003 року (X сесія  XXIV скликання), та керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити рішення виконавчого комітету від 21.06.2018 №___ «Про присвоєння  топонімічної назви  «проїзд  Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради».

2. Доручити виконавчому комітету Богодухівської міської ради подати інформацію щодо присвоєння  топонімічної назви «проїзд Молокова», розташованої на території Богодухівської міської ради до Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

3. Оприлюднити рішення в районній громадсько-політичній газеті «Маяк» та на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської    діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

5. Це рішення набирає чинності з 01 серпня 2018 року.

Міський голова                                                                           М.ГОЛУБ

                                                       ПЕРЕЛІК

рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд    XXVII  СЕСІЇ VІI СКЛИКАННЯ Богодухівської

                                                               міської ради від 22.06.2018

 

                             Про визнання таким що втратило чинність рішення сесії міської ради -1

1. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради  від 18.01.2013 №1185-VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право спільної сумісної власності   земельну ділянку, розташовану за адресою:  м.Богодухів, вул.Охтирська,82, гр.Шапошниченко Вікторії Анатоліївні, гр.Шапошніченку Денису Едуардовичу» (XXVIII сесія VIскликання)   

Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради-1

1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.04.2017 № 476-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення(магазину) , розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності,28, Дьомкіній Юлії  Вікторівні»   (XVII   сесія VII скликання)

2. Про внесення змін до рішення сесії Богодухівської міської ради від  01.06.2018 № 899-VII    « Про затвердження проекту та передача у власність земельної ділянки для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Дачний проїзд,31,  Усатенку Володимиру Вікторовичу» (XXVI позачергова   сесія VII скликання)

Розробка детального плану території-1

1.    Про розробку детального плану території розташованого в межах   міста Богодухова: вул.Залізнична — пров.Залізничний — провулок Сосновий -  лісонасадження Гутянського ДЛГ

Затв.проекту та передача зем ділянки в оренду-2

 1.Затвердження проекту та передача в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка,165, Золотарьову Сергію Костянтиновичу

 1.Про затвердження проекту землеустрою та  передача в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі профілакторію, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу,2/3, Борисенку Володимиру Миколайовичу

Передача зем ділянки в оренду-1

1. Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Залізнична,8, Соломасі Володимиру Олексійовичу

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою-9

1.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу, Зіньковському Олегу Миколайовичу.

2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земельжитлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Українська,21, Клименко Олені Василівні

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земельжитлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, пер.Садовий,27, Лиходій Ларисі Миколаївні

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земельжитлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Монастирська,7, Розтягаю Валентину Андрійовичу

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земельжитлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Охтирська,82, Шапошніченко Вікторії Анатоліївні, Шапошніченку Денису Едуардовичу

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земельжитлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Українська,10А, Явтушенку Валентину  Івановичу

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель житлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Проїзд Молокова, Долгулі Віктору Павловичу

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель житлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Проїзд Молокова, Олєйнікову Віктору Сергійовичу

   9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель житлової та громадської забудови   розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Проїзд Молокова, Яровому Олегу Федоровичу

Затвердження проекту та передача у власність земельної ділянки-1

 1. 1.       Затвердження проекту та передача у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки,вул.Харківська, Декадіну Володимиру Олександровичу

Затвердження технічної документації – передача у власність земельної ділянки-1

1.Затвердження технічної документації та передача  у власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства,  розташованої  за адресою: м.Богодухів, вул.Лозівська,49, Закутній Любові Миколаївні

Затвердження технічної документації-1

1. Про  затвердження технічної документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  комунальному закладу  «Богодухівський спеціалізований навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, розташованої за адресою: :  с.Мусійки, вул.Поповича,2,

Кадастровий номер – 13

 1. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:с.Семенів Яр, вул.Лісова,5Б, Білоусу Віктору Васильовичу

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Історична,34, Влащенку Василю Васильовичу

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.8-го Березня,26, Глущенко Валентині Дмитрівні

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:с.Семенів Яр, вул.Лісова,3, Гузіній Неонілі Олександрівні, Гузіній Олені Федорівні

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: c.Мусійки вул.Дерегуса,58, Гриненку Юрію Івановичу

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Замісцева,57А, Ковалевському Геннадію Сергійовичу

7. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: c.Москаленки, вул.Москаленки,42, Колосарьова Михайла Івановича

8. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Оверченка,97, Омельянеко Світлані Петрівні

9. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки,вул.Дерегуса,16, Тищенку Миколі Івановичу

10. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Сахна Віталія,78, Хуповець Тетяні Степанівні, Суботі Надії Василівні,Яковлєвій Юлії Вікторівні

11. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів,пров.Тупий,2, Швачко Надії Геннадіївні

12. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Лозівська,75А, Саловій Ірині Василівні

13. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Оверченка,4, Куліш Людмилі Іванівні

Включення до переліку продажу земельних  ділянок право( власності )оренди,  яких може бути реалізовано   на земельних торгах у формі аукціону -4

1 Про включення до  переліку земельних ділянок, право оренди,  яких може бути реалізовано   на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Залізничній ( пл.0,6 га – заявник ТОВ «Екватор»)

2. Про включення до  переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Залізничній  (пл. 0,7 га –заявник Баранніков)

3. Про включення до  переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Харківській  (пл.0,0060 га- заявник Ляшенко)

4. Про включення до  переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Харківській ( пл.0,0036га –заявник Ясько)

Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна-2

1.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі  магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності,25»

2.«Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель промисловості,транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлових  будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Залізнична,8»

 

Про розгляд питання по заяві громадянина   -2

 1. Про розгляд  листа  Могілевського Олександра Васильовичу»   

  2. Про розгляд листа Могілевського Олександра Васильовичу щодо передачі в приватну власність земельної ділянки з    кадастровим номером 6320810104:00:001:0287, площею 0,25га, розташованої за адресою: вул.Костянтинівка, с.Семенів Яр,   Богодухівського району.

 

Додаткові питання.

    1.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська,111, Носіченко Раїсі Григорівні.

2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, за рахунок земель сільськогосподарського призначення розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу, Никоненку Олександру Миколайовичу.

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХVIІ   СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.06.2018                                                   Богодухів                                      № _____ — VІІ  

 

Про внесення змін до рішення

міської ради від 15.12.2017 року

№ 717 – VII «Про міський бюджет

на 2018 рік» та додатків до нього

із змінами

Відповідно до Бюджетного кодексу України, статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” Богодухівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Визначити на 2018 рік:

-  доходи міського бюджету у сумі 30274,262 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету  24313,300 тис. грн., з них інша субвенція 7001,6 тис. грн., в т.ч. дошкільна освіта  – 6956,2 тис. грн., утримання клубних закладів – 45,4 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 5960,962 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  500,0 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки міського бюджету у сумі 31088,335 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету  26711,641 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 7373,594 тис. гривень згідно з додатком № 2 до цього рішення.

- дефіцит загального фонду міського бюджету в сумі 2398,341 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 1412,632 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення

2.Визначити оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету  у сумі 485,3 грн.

3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти з міського бюджету згідно з додатком № 3 до цього рішення.

4. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти  населенню.

5. Затвердити у складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 845,3 тис. грн. згідно з додатком № 4 до цього рішення

6. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України в органах Державної казначейської служби України у Харківській області:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

7. Розпоряднику та одержувачам  коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання

енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань згідно з додатком № 5 до цього рішення.

8. Затвердити на 2018 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 6 до цього рішення.

9.Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені  ст. 69-1 Бюджетного кодексу України.

11. Дозволити  міському голові здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних  коштів міського бюджету на депозитних рахунках.

12. Установити, що розпорядник та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

Зобов’язання, взяті розпорядником та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищень повноважень, встановлених рішенням Богодухівської міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі по інших заходах, пов’язаних з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

13. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах та планах використання бюджетних коштів.

14. Установити, що господарські підприємства і організації, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Богодухова, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) відповідно до порядку і нормативу, які встановлені  рішенням міської ради від 02.06.2017 року №494-VІІ (ХVIII сесія  V скликання).

Частина  чистого прибутку (доходу) сплачується до міського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Господарські підприємства і організації, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Богодухова, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності подають розрахунок частини  чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів Державної фіскальної служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

15. Співфінансування переможця обласного конкурсу міні-проектів «Разом в  майбутнє» для реалізації міні-проекту «Спорт і відпочинок разом» — 27133 грн.

16 Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Григорович П.О.)

17. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.  

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

            ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА

до проекту рішення міської ради від 22.06.2018 року № ____ –VII про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2018 р. № 717 –VII « Про міський бюджет на 2018 рік» та додатків до нього із змінами

Збільшити дохідну та видаткову частини міського бюджету на 3280048 грн.  на:

-         співфінансування міні-проекту – переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» для виконання міні – проекту «Спорт і відпочинок поруч» — 30148 грн. КПК 41053400 спеціальний фонд;

-         поточний ремонт доріг – 2996900 грн. КПК 41052600 спеціальний фонд (видатки споживання):

м. Богодухів, вул. Охтирська – 1499000 грн.;

м. Богодухів, вул.. Горького – 1497900 грн.;

- капітальний ремонт паркану та дитячого навісу у Богодухівському навчальному закладі (ясла-садок) № 5 « Ялинка» Богодухівської міської ради Харківської області по вул. Пушкіна,24 в м.Богодухові Харківської області – 253000грн. КПК 41053900 спеціальний фонд (бюджет розвитку).

Змінити  назву інвестиційних проектів з «переоснащення мереж зовнішнього освітлення:

с. Семенів Яр вул. Шкільна, Сонячна – 100000 грн.;

м.Богодухів вул. Монастирська, Українська, Віталія Сахна, Привокзальна слобідка, Лозівська,  пров. Лозівський – 401986 грн.»

на «реконструкцію мереж зовнішнього освітлення:

с. Семенів Яр вул. Шкільна, Сонячна – 100000 грн.;

м.Богодухів вул. Монастирська, Українська, Віталія Сахна, Привокзальна слобідка, Лозівська,  пров. Лозівський – 401986 грн.»

КПК 0107368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)»

Направити вільний залишок коштів загального фонду міського бюджету в сумі 746988 грн., в т.ч.:

-         субвенцію районному бюджету в сумі 141120 грн. для оздоровлення дітей пільгових категорій;

-         субвенцію районному бюджету в сумі 100000 грн. для компенсації витрат перевізників за пільговий проїзд лист голови РДА від 12.02.2018 № 01-08-02/572;

-         на виконання «Міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2018-2020 роки» субвенція державному бюджету на придбання ПММ для безперебійної роботи автомобілів  Богодухівського відділу поліції – 50000 грн.;

-         на виконання програми «Програми поліпшення матеріально-технічної бази Богодухівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області на 2016-2018 роки» субвенцію державному бюджету в сумі 40000 грн. для придбання ПММ – 20000 грн., пожежних рукавів діаметром 51 мм – 20000 грн.;

-         ОСББ «Квітневий» для проведення заміни вікон у будинку  по вул. Загорулька,18 – 34368 грн.;

-         КП «Богодухіввода» на оплату за виконані роботи по поточному ремонту водопроводу по пров. Покровський поділ – 121500 грн., оплату електроенергії -  160000 грн.;

-         КП «Богодухівжитло» для придбання спеціального одягу, індивідуальних захисних засобів, вогнегасників, медичних аптечок, оплату водопостачання – 100000 грн.

Направити залишок коштів спеціального фонду:

-         екологічний податок в сумі 290000 грн. КП «Богодухівжитло» для оплати послуг з поточного ремонту водовідвідних каналів по місту – 290000 грн.;

-         цільовий фонд в сумі 100000 грн. і передати субвенцію районному бюджету на придбання інкубатора для новонароджених – 100000 грн.;

-         цільовий фонд в сумі 25632 грн. ОСББ «Квітневий» для проведення заміни дверей у будинку  по вул. Загорулька,18 – 25632 грн.

Збільшити доходну частину міського бюджету по:

- екологічному податку на 199000 грн. та направити їх КП «Богодухівжитло» на оплату за захоронення ТПВ – 199000 грн.;

- цільовому фонду на 190000 грн. та направити їх ОСББ «Квітневий» для проведення реконструкції вуличної та внутрішньо будинкової системи водовідведення житлових будинків по вул.. Загорулька,18 та вул. Шевченка,30.

Зменшити доходну частину міського бюджету за надходженнями від продажу земельних ділянок на 200000 грн. та видаткову частину міського бюджету на 200000 грн.

Головний бухгалтер                                  Т.Дереведмедь