ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 12 сесії VII скликання 20.10.2016

Переглядiв: 68

                                 ПРОЕКТ        

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                              Богодухів                                      № ______-VIІ

 

Про надання згоди  на передачу в оренду комунального майна територіальної громади міста Богодухова – приміщень нежитлої будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська, 5, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Богодухівжитло»

виконкому Богодухівської міської ради»

 

Розглянувши лист Головного територіального управління юстиції у Харківській області від 13.10  2016 року № 06.02-10/06.02.-21/5012 «Про надання в оренду нежитлових приміщень загальною площею 84,8 м2 (приміщення №№ 3, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18) у нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Покровська, 5, з метою створення належних умов для розміщення та функціонування Богодухівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи пропозиції виконавчого комітету, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати згоду на передачу Головного територіального управління юстиції у Харківській області в оренду нежитлових приміщень загальною площею 84,8  м2 (кабінети №№ 3, 14, 15, 16, 17, 18, приміщення №№ 11, 12,) в нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Богодухова і знаходиться на балансі комунального підприємства «Богодухівжитло» виконкому Богодухівської міської ради» для розміщення та функціонування Богодухівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області .

2. Комунальному підприємству «Богодухівжитло» виконкому Богодухівської міської ради» доручити здійснити всі необхідні заходи, передбачені діючим законодавством, для передачі в оренду нежитлових приміщень, зазначених в п.1 цього рішення.

3. Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області в місячний термін з дня прийняття рішення укласти договори на постачання комунальних послуг до нежитлових приміщень, зазначених в цьому рішенні, з відповідними підприємствами і організаціями.

4. Визначити нежитлові приміщення загальною площею 69,4м2 (приміщення (коридори) №№1, 2, 5, 10, 13) в нежитловій будівлі, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5,зоною спільного користування для Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

5. Богодухівському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області здійснювати утримання зони спільного користування пропорційно орендованій площі.

4. Контроль  за  виконанням рішення  покласти  на  постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.)  

 

Міський голова                                                                 М.ГОЛУБ

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XIIСЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                              Богодухів                               № ______ -VІI

 

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням міської ради від 11 грудня  2015 року № 24-VІI (IIсесія VІI скликання)

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи Богодухівської міської ради VІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1.Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня 2015   24-VІI        (IIсесія VІI скликання), доповнивши його пунктами такого змісту:

з/п

Вид проекту регуляторного акта

Назва проекту регуляторного акта

Ціль прийняття

Строк підготовки

Відповідальні  за розроблення проекту регуляторного акта

1

2

3

4

5

6

5

Рішення міської ради

 

Положення про порядок  організації та продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах)

 

Встановлення відповідно до чинного законодавства України чіткого механізму продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах

IV квартал 2016 року

Лобойко В.М.,

Моргун Л.М.,

Перепелиця Д.М.

2. Доручити секретарю міської ради здійснити оприлюднення цього рішення протягом 10 днів на офіційній сторінці Богодухівської міської ради в мережі Інтернету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

 

Мiський голова                                                    М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                        Богодухів                                     № _____-VІI

 

Про надання дозволу КП «Богодухівжитло

 на списання автобусу КАВЗ-324402

 

Розглянувши лист нача КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. від 03.10.2016 № 448 про дозвіл на списання автобусу КАВЗ-324402 та відповідно до порядку списання об’єктів державної власності затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314,  статті 29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

В И Р І Ш И Л А:

         1. Враховуючи непридатність автобусу КАВЗ-324402, державний номер АХ29-08ВХ, 1998 року випуску до подальшого використання, у зв’язку із його фактичною зношеністю та моральною застарілістю, недоцільністю його відновлення, надати дозвіл на списання автобусу КАВЗ-324402, 1998 року випуску.

2. Комунальному підприємству «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) провести списання , автобусу КАВЗ-324402, державний номер АХ29-08ВХ, 1998 року випуску згідно з чинним законодавством.

Кошти отримані від зданого металобрухту використати на придбання автозапчастин для техніки підприємства.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  комісію з питань бюджету міської ради (Григорович П.О.) та комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (Аліксейчик М.В.).

 

                   

Міський голова                                              М. ГОЛУБ 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIIСЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                       Богодухів                   № _____- VII

Про затвердження експертної оцінки  щодо розгляду проектної документації в частині місності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м. Богодухові по вул.Моргунова,23Б»  

                     Розглянувши експертної оцінки  щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м. Богодухові по вул.Моргунова,23 Б, розроблений  ПП «Неонета», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити   експертну оцінку  щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м. Богодухові по вул.Моргунова,23 Б. вартість об’єкта будівництва  – 7630,345 грн (сім мільйонів шістсот тридцять  тисяч триста сорок п’ять  гривень ) .

2. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                         М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                        Богодухів                                     № _____-VІI

 

Про виконання міської  програми Профілактики

правопорушень на 2012-2016 роки за  9 місяців 2016 року.

 

Заслухавши інформацію Резніка В.Л. заступника начальника Богодухівського  відділу поліції Валківського відділу  ГУНП України в Харківській області про виконання Програми Профілактики  правопорушень на 2012-2016 роки за  9 місяців 2016 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт про хід виконання міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки за 9 місяців взяти до відома.

2. Постійній депутатській комісії з питань регламенту,законності,     правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами   місцевого самоврядування   (голова Векленко В.І.) та виконавчому комітету міської ради продовжити роботу щодо реалізації міської комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки.

3. Доручити заступнику міського голови Мальованій О.А., розробити проект Програми профілактики правопорушень на 2017рік,з метоюпокращення робот из питань профілактики правопорушень та оперативного реагування на факти порушень громадського порядку,забезпечення активної наступальної протидії злочинності в усіх її проявах, поступове нарощування зусиль державних та правоохоронних органів із залученням громадськості у вдосконалення організації, засобів і методів запобігання і розкриття злочинів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з регламенту,законності, правопорядку,депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами   місцевого самоврядування   (голова ВекленкоВ.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                         М. ГОЛУБ

 

Інформація

 

про виконання комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки та взаємодію Богодухівського ВП Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області з виконкомом Богодухівської міської ради станом на 15.12.2015 рік

 

Богодухівським ВП у взаємодії з виконавчим комітетом міської ради у відповідності до вимог Закону України «Про Національну поліцію» вживаються заходи по протидії кримінальним правопорушенням та іншим правопорушенням, по забезпеченню належного рівня публічної безпеки та порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

В зв’язку проведенням реформування органів внутрішніх справ, яке розпочалося в 2015 році після вступу в дію Закону України «Про Національну поліцію», в лютому 2016  було впроваджено нові форми і методи роботи Богодухівського відділення поліції, в результаті яких було створено 2 групи реагування патрульної поліції (ГРПП), які цілодобово на службових автомобілях здійснюють патрулювання території м. Богодухів та негайно реагують на всі звернення громадян, що надходять до чергової частини від них особисто або за телефоном «102». Також на території Богодухівської міської ради працює 2 дільничних офіцера поліції – Мунаєв Олександр Михайлович та Лучко Олександр Вікторович, які також забезпечені службовим автомобілем.

З початку 2016 року до журналу єдиного обліку Богодухівського відділення поліції  зареєстровано 3072 (торік 2511) повідомлень громадян про правопорушення та інші події, з яких внесено до ЄРДР 825 (торік 660), розглянуто згідно Закону України «Про звернення громадян» 1945 (торік 1622). Збільшення звернень громадян вказує на зростання рівня довіри населення до поліції, що є основним критерієм роботи сучасної поліції.

Нарядами ГРПП здійснено 2327 виїздів за повідомленнями по лінії «102», складено 373 протоколи про адміністративні правопорушення, з числа яких:

-         по лінії безпеки дорожнього руху – 249

-         за керування транспортними засобами в нетверезому стані – 58

-         за вчинення насильства в  сім’ї – 36

-          за порушення правил благоустрою – 7

-         за торгівлю з рук у невстановлених місцях — 12

Потребують постійної уваги питання, які стосуються попереджувально-профілактичної роботи відносно боротьби з незаконним обігом наркотиків, насамперед в молодіжному середовищі. У 2016 році на території міста виявлено 12 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, із них за ст. 309 КК України (зберігання наркотиків) – 8, за ст. 317 КК України (утримання наркопритону) – 1.

З метою недопущення росту злочинності на вулицях та в інших громадських місцях, у 2016 році проведено 46 відпрацювань території міста з найбільш складною криміногенною обстановкою. Щоп’ятниці та суботи проводяться відпрацювання розважальних закладів з метою недопущення розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин, у тому числі серед учнівської і студентської молоді. На особливий контроль взята діяльність розважальних закладів з метою запобігання відвідування їх неповнолітніми у нічний час та під час навчального процесу.

Враховуючи вищевикладене, потребує продовження робота по встановленню систем відео нагляду в громадських місцях, найбільш уражених вуличною злочинністю, та на автошляхах, що проходять на території м. Богодухів, за допомогою яких є можливість більш ефективно відстежувати оперативну обстановку на території міста та виявляти правопорушення.

Завдяки підтримки Богодухівської міської ради та депутатського корпусу в 2016 році було внесено зміни до розділу 4 комплексної Програми профілактики правопорушень на 2012-2016 роки, в результаті яких було  виділено 40 тисяч гривен на придбання паливно-мастильних матеріалів та 80 тисяч на системи відео спостереження. На даний час проводяться роботи по їх встановленню.

 

 

Заступник начальника

Богодухівського відділення поліції

Валківського відділу поліції

ГУНП в Харківській області

підполковник поліції                                                                  В.Л. Рєзнік

 

 ПРОЕКТ                                                     

 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

XІІ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                       Богодухів                                   ______ — VІІ  

 

Про внесення змін до рішення від 25.12.2015 року

№ 45 — VІІ   «Про міський бюджет на 2016 рік»

та додатків до нього із змінами

 

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” Богодухівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Визначити на 2016 рік:

-  доходи міського бюджету у сумі 20673,368 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету  18179,130 тис. грн., з них інша субвенція 5718,4тис. грн., в т.ч. утримання дошкільних навчальних закладів – 5681,2 тис. грн., утримання клубних закладів – 37,2 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 2494,238 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  1538,038 тис. грн. згідно з додатком №1 до цього рішення;

- видатки міського бюджету у сумі 21298,014 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету  16151,321 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 5656,077 тис. гривень, з них бюджет розвитку 4976,049 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

18. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету ( Григорович П.О.)

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                   М.ГОЛУБ

 

 проект

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХIІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

20.10.2016                                          Богодухів                            № ______-VII

 

Про виключення з переліку обєктів комунальної власності одноповерхових жилих будинків, що знаходяться на балансі КП «Богодухівжитло»

Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 03.10.2016 № 449/1 про надання дозволу на зняття з балансу підприємства одноповерхових жилих будинків, квартири яких безоплатно передані громадянам у власність згідно з Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, враховуючи подальшу недоцільність та неефективність обслуговування таких будинків, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Виключити з переліку обєктів комунальної власності одноповерхові жилі будинки, квартири якихналежать громадянам на підставі свідоцтв про власність на житло за адресами:

- м.Богодухів, вул.Григорія Сковороди, 1;

- м.Богодухів, Горького, 15, кв.5.

 

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі підприємства, привести у відповідність враховуючи це рішення.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

Міський голова                                         М.ГОЛУБ

проект

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                        Богодухів                                     № _____-VІI

 

Про прийняття житлового будинку, розташованого  

за адресою: м.Богодухів,вул.Кривоносова, буд.5

до комунальної власності територіальної громади

Богодухівської міської ради

 

На виконання рішення Богодухівського районного суду від 22.09.2016 по справі № 613/838/16-ц щодо визнання відумерлою спадщиною у вигляді нерухомого майна —житлового будинку  за адресою: м.Богодухів,вул.Кривоносова, буд.5 та передачу його у власність територіальній громаді Богодухівської міської ради, з метою належного утримання нерухомого майна, ефективності його використання та збереження, керуючись пунктами 30, 31 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади Богодухівської міської ради житловийбудинок загальною площею 54,6 м2, житловою – 22,9 м2, розташований  за адресою: м.Богодухів,вул.Кривоносова, буд.5, як відумерлу спадщину.

2. Виконавчому комітету Богодухівської міської ради провести державну реєстрацію житлового будинку за адресою: м.Богодухів,вул.Кривоносова, буд.5.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

Міський голова                                       М.ГОЛУБ                               

  ПРОЕКТ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016            Богодухів          № _____- VII

Про затвердження оцінки квартири №2 за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14

Розглянувши висновок про вартість майна – квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, розроблений фізичною особою – підприємцем Піщанською Оленою Василівною, враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити звіт про оцінку майна — квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 14400,00 (чотирнадцять тисяч чотириста) грн.
2. Провести продаж нерухомого майна — квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.) та з питань бюджету (голова Григорович П.О.).

Міський голова                         М.ГОЛУБ

проект

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XIIСЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                  Богодухів                                  № _____- VII

 

Про затвердження  оцінки ½ частина житлового будинку за адресою:  с.Семенів Яр, вул.Сонячна, 57

 

Розглянувши висновок провартість майна – ½ частина житлового будинку,загальною площею 52,6 кв.м за адресою:  с.Семенів Яр, вул.Сонячна, 57, розроблений фізичною особою – підприємцем Піщанською Оленою Василівною, враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про оцінку майна — ½ частина житлового будинку,загальною площею 52,6 кв.м за адресою:  с.Семенів Яр, вул.Сонячна, 57, ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 36000,00 (тридцять шість тисяч) грн.

  2. Провести продаж нерухомого майна — ½ частина житлового будинку,загальною площею 52,6 кв.м за адресою:  с.Семенів Яр, вул.Сонячна, 57, за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії  з  питань   паливно-енергетичного  комплексу, комунальної власності, будівництва та   житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.) та з питань бюджету (голова Григорович П.О.).

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 ПРОЕКТ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XIIСЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                  Богодухів                                  № _____- VII

 

Про затвердження  оцінки квартири №3 за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14

 

Розглянувши висновок провартість майна – квартири №3, загальною площею 37,8 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, розроблений фізичною особою – підприємцем Піщанською Оленою Василівною, враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про оцінку майна — квартири №3, загальною площею 37,8 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 14000,00 (чотирнадцять тисяч) грн.

  2. Провести продаж нерухомого майна — квартири №3, загальною площею 37,8 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії  з  питань   паливно-енергетичного  комплексу, комунальної власності, будівництва та   житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.) та з питань бюджету (голова Григорович П.О.).

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

 

                                                       ПЕРЕЛІК

рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд                                                                               XII СЕСІЇ VІI СКЛИКАННЯ Богодухівської міської ради від 20.10.2016

                                                     Кадастровий номер -10

1.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Чкалова,48,  Аляб’еву В. А.

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Гомолка,31,  Гарбуз Л. П. 

3.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.8-го Березня,8,  Давиденко М. І.

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Зарічна,7,  Івановій Л. М.  

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Загорулька,48,  Таранцовій Н. П., Люботі В. А.,Тараненко Н. Г.

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Ударний,3,  Напрієнко Л. М.

7. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральна,133,  Попкову С. В. 

8.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Мічуріна,15,  Слісаренку О.Б.  

9.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Москаленки,вул.Москаленки,39 ,  Смородському Д. І.   

10.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Каразіна,18,  Твердохлібу П. М.                

                                              Внесення змін до рішення міської ради — 1

11.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 31.08.2016 № 244-VII «Про надання  згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Оверченка,44А,

Черніговій Катерині Петрівні» (XI позачергова сесія VIскликання) 

                 Включення до переліку продажу земельних ділянок-1

12.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі- магазину, розташованої за адресою: с.Семенів Яр,  вул.Сонячна,26/1

                                 Проект землеустрою земельної ділянки -2

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки для існуючого спортивного майданчика для встановлення огорожі та опорних стовпів, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Театральна, Дитячо-юнацькій спортивній школі Богодухівської районної ради

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оcобистого селянського господарства, розташованої за адресою: с.Паляничники, (в межах населеного пункту) Пилипцю В. В.

                        Затвердження проекту відведення, перадача у власність зем.ділянки -7

15.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров. Кленівський,16, Клочко Л. О. 

16.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, пров. Благовіщинський,8, Михайленко І. П.

17. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Млинова,16 , Мусіну Р. А.

18. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Зарічна,5, Саранчі А. В.

19. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу,8 , Світличному Є. І.

20. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Григорія Сковороди,17, Семенюк л. В., Семенюку С. В.

21. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка, Сластін Т. М.

 

 

 

 

 

/h2

/i