Проблеми зарплатних боргів податківці та платники податків вирішують разом

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та доведення її до рівня не нижче мінімально встановленого – такі актуальні питання сьогодні на порядку денному у керівництва області та району. Не стоять осторонь їх вирішення і богодухівські податківці. Обговорити та знайти спільні шляхи усунення проблем у питанні заробітної плати, на засідання комісії  були запрошені керівники підприємств, які виплачують своїм працівникам зарплату нижче мінімальної заробітної плати. Заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький зауважив, що дотримання норм трудового законодавства — обов’язок кожного працедавця, і не може бути будь-яких пояснень у тому, що зарплата працівника  не „дотягується” навіть до мінімального рівня. Розмір зарплати напряму впливає на наповнення бюджету, що в свою чергу на фінансування соціальної сфери. Тому за результатами засідання прийнято рішення – кожен найманий працівник має отримувати зарплату не нижче мінімальної та без затримки.

Також Андрій Володимирович звернув  увагу присутніх на можливість платників у своїй діяльності використовувати сервіси податкової служби, а особливо  актуальний в даний час такий сервіс, як „Заповнення декларації про майновий стан і доходи”.