internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 46

Проблеми зарплатних боргів податківці та платники податків вирішують разом

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та доведення її до рівня не нижче мінімально встановленого – такі актуальні питання сьогодні на порядку денному у керівництва області та району. Не стоять осторонь їх вирішення і богодухівські податківці. Обговорити та знайти спільні шляхи усунення проблем у питанні заробітної плати, на засідання комісії  були запрошені керівники підприємств, які виплачують своїм працівникам зарплату нижче мінімальної заробітної плати. Заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький зауважив, що дотримання норм трудового законодавства — обов’язок кожного працедавця, і не може бути будь-яких пояснень у тому, що зарплата працівника  не „дотягується” навіть до мінімального рівня. Розмір зарплати напряму впливає на наповнення бюджету, що в свою чергу на фінансування соціальної сфери. Тому за результатами засідання прийнято рішення – кожен найманий працівник має отримувати зарплату не нижче мінімальної та без затримки.

Також Андрій Володимирович звернув  увагу присутніх на можливість платників у своїй діяльності використовувати сервіси податкової служби, а особливо  актуальний в даний час такий сервіс, як „Заповнення декларації про майновий стан і доходи”.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.