Про звіти постійних комісій

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІV  СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2018                                         Богодухів                              № 851—VIІ

Про звіти постійних комісій

міської ради   за 2017 рік

Заслухавши звіти голів  постійних депутатських комісій міської ради відповідно до п.14  ст.47, ч.1 ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіти постійних депутатських комісій міської ради за 2017 рік   взяти до відома (додаються).

2.  Секретарю міської ради розмістити звіти на веб –порталі міської ради  протягом 5 днів  із  дня прийняття рішення.

3. Контроль за  виконанням рішення  покласти на постійну депутатську комісію з  питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської  діяльності, етики та  взаємодії з  органами місцевого самоврядування ( голова Векленко В.І.)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА              оригінал підписано         М. ГОЛУБ