Про звіти депутатських груп та фракцій

Переглядiв: 112

                                                       УКРАЇНА

     БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   ХІV ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

   23.12.2016                                     Богодухів                               № 333_-VIІ

 

Про звіти депутатських груп та фракцій

 міської ради   за 2016 рік 

Заслухавши звіт голів  депутатських груп та фракцій міської ради, відповідно до ст.27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіти депутатських груп та фракцій міської ради за 2016 рік   взяти до відома (додається).

2.  Секретарю міської ради розмістити звіти на веб –порталі міської ради  протягом 5 днів  із  дня приняття рішення.

 

 

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ                         З.ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

Додаток до рішення міської ради

від 23.12.2016 № ______- VII

( XIV позачергова сесія VII скликання)

Звіт

про виконання повноважень депутатською групою «Відродження», створеної депутатами міської ради VІI скликання

Пройшов перший рік, як відповідно до ст. 9 регламенту Богодухівської міської ради VII скликання було створено депутатську групу «Відродження», до складу якої було включено дев’ять депутатів, представників політичної партії «Відродження». Головою групи на першому її засіданні було обрано Галаса Валерія Леонідовича. За перший рік багато було зроблено, але попереду ще більше потрібно зробити. Життя людей випробує їх на міцність, з’являються нові проблеми, завдання групи «Відродження» допомогти їм у вирішенні важливих соціально-економічних та громадсько-політичних проблем всіх жителів нашої громади.

За 2016 рік депутатами групи було проведено сім засідань з різних питань щодо  поліпшення та вдосконалення життя громади міста Богодухів. Депутати групи мають потужне представництво в постійних комісіях Богодухівської міської ради, в основі діяльності групи запропонована конструктивна праця на благо всієї територіальної громади.

Головним завданням групи «Відродження»  було заявлено відновлення економіки міста, збільшення міського бюджету, захист прав і свобод мешканців громади, разом з посадовими особами ради депутати групи роблять все від них залежне для втілення цих завдань в життя громади.

На 13 пленарних засіданнях сесії міської ради членами групи підтримувалися реформи, націлені на забезпечення європейської якості життя для мешканців територіальної громади; встановлення сприятливих умов для ведення бізнесу; поліпшення умов у всіх дошкільних навчальних закладах; вирішенні проблем людей похилого віку, учасників бойових дій, інвалідів та громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи; подолання бідності та розвиток освіти, культури та духовності.

Існує багато питань, які постійно хвилюють виборців, тому вони є для депутатів групи «Відродження» першочерговими та перебувають на постійному контролі. Це і ремонт доріг та асфальтування пішохідних доріжок, встановлення нових дитячих та спортивних майданчиків, ремонт та установка сучасного обладнання в дитячих садках, санітарна очистка міста, якісна робота комунальних служб, соціальний захист населення і тощо… Адже вирішення цих питань сприятиме підвищенню рівня життя людей у наший територіальній громаді.

Богодухів – це наше місто. Його подальший розвиток, зростання добробуту жителів – головне завдання депутатської групи «Відродження». Завдання на наступний рік для членів депутатської групи – своєю працею добиватися, щоб усі інтереси громади міста Богодухів були захищені.

Голова депутатської групи «Відродження»,

депутат Богодухівської міської ради

Галас Валерій Леонідович

 

 

ЗВІТ

Депутатської групи «За зміни Богодухівщини» депутатів Богодухівської міської ради VII скликання.

 

 

 

До складу депутатської групи входить 10 депутаті:’ Богодухівської міської

ради.

За період з 09.12.2015р до 01.12.2016р. звернулось 18 мешканців міста Богодухів, з різними питаннями. Дані питання були вирішені.

Було проведено чотири засідання депутатської групи де були розглянуті такі питання:

  1. Розглядувалась незадовільна робота КП Богсдухів житло зимою 2015р. На сесії було відхилено.
  2. Проведення перевірки економічно господарської діяльності КП Богодухів житло за 2015р. На сесії було відхилено.
  3. Звернення матері сина якої збила машина. За допомогою вирішення питання в органах МВС. Вирішено.
  4. Ініціювали питання установлення забороняючих знаків на площі в районі нових магазинів.

Депутати групи активно працюють в постійних депутатських комісіях міської ради, та беруть участь в роботі сесій міської ради.


 Головагрупи    Ковч І.О.

 

Звіт

 про роботу депутатів фракції політичної партії БПП  «Солідарність»,  при  Богодухівської міської ради

за 2016 рік

 

Вже рік, як фракція БПП «Солідарність» працює в Богодухівській міській раді ,яка налічує чотири депутати.  Всі депутати є членами партії, і тому колектив наш поєднує у собі енергійність та життєвий досвід.

Наші депутати взяли на себе декілька стратегічних напрямків. Так, депутат Богодухівської міської ради Зіньковська Зоя Миколаївна, обрана секретарем міської ради, Журба Юрій Олександрович є головою комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту та зв’язку, депутат Григорович Павло Олександрович  - голова комісії з питань бюджету, Сердюк Леся Павлівна – голова фракції  та заступник  голови комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Рік роботи – добрий привід відзвітувати про те, що вже зроблено.  Протягом 2016 року    відбулося 13 сесій ради, 19 засідань депутатських комісій. Перед кожною сесією наша фракція проводить засідання, на яких  готуються пропозиції щодо внесення змін до порядку денного, формуємо спільну думку. У нас кожен депутат – самодостатня людина. Кожен має власне бачення, тому є моменти, коли фракція консолідовано визначає позицію, а є, коли на підставі компромісу запроваджується вільне голосування кожного депутата. І це цілком нормальний процес. Всі ми чітко підтримуємо політику нашого Президента, губернатора та політичної партії в цілому.

З метою захисту інтересів виборців, нашою фракцією було ініційовано 12 депутатських запитів та звернень, які розглянуті та вирішені позитивно. Також нашими депутатами проводиться регулярний прийом громадян, надаються роз’яснення та консультації   з різних питань, складено 28 актів для надання матеріальної допомоги виборцям,  які потребував допомоги та попали в складні життєві умови. Протягом 2016року така допомога надана всім громадянам на загальну суму 104 тис.грн. Депутати нашої фракції за місцем проживання чи роботи постійно спілкуються із виборцями, допомагають вирішувати окремі їх проблеми На  сьогоднішній день ми є єдиною командою, яка працює на благо нашого міста та здатна виконувати поставлені нам громадою завдання.

 

 

Голова фракції                                 Леся Сердюк