Про звіт ПДК з питань соціального захисту населення

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

15.11.2013                  Богодухів         № 1552- VІ

Про звіт   постійної депутатської комісії

з питань      соціального  захисту населення

Заслухавши звіт постійної комісії міської ради з питань   соціального  захисту населення  та відповідно до пункту 11   статті 26, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська  рада

ВИРІШИЛА:

• Звіт постійної комісії міської ради з питань     соціального  захисту населення  взяти до уваги (додається).

Міський голова                                        Н.ОЛЕКСЕНКО

Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

від 15.11.2013 року № 1552- VІ

(ХХХVIІ сесія VI кликання)

Звіт

постійної депутатської комісії з питань     соціального  захисту населення

До складу комісії з питань     соціального  захисту населення  входять наступні депутати: Гринько Віктор Миколайович, Солошенко Павло Володимирович,  Шигимага Людмила Миколаївна,Ткаченко Володимир Миколайович

У своїй роботі постійна комісія керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Богодухівської міської ради, яким визначено повноваження, компетенцію та порядок організації роботи постійної комісії.

Протягом звітного періоду було проведено  2 засідання комісії, на яких розглядалися всі питання, що виносились на розгляд міської ради. В роботі комісій беруть участь безпосередньо заступники міського голови, секретар міської ради, відповідальні працівники міськвиконкому.

Практичне вирішення завдань, які стоять перед постійною комісією є неможливим без належної організаційної роботи. Враховуючи відпрацьований механізм підготовки і розгляду матеріалів на засіданнях постійної комісії, відзначається своєчасне винесення їх на розгляд ради.

Зокрема на засіданнях комісії розглядаються:

•  внесення змін та доповнень до діючої програми;
  • затвердження звітів про виконання міської програми з питань, що стосуються компетенції комісії;
  • розгляд інших питань, що стосуються компетенції комісії.

Комісія з питань захисту населення Богодухівської міської ради вживає заходів для реалізації комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки   розробленої відповідно до чинного законодавства і затвердженої рішенням Богодухівської міської ради 18.01.2013 № 1169-VІ (ХХVІІІ сесія VІ скликання) та контролює її виконання.

Ефективність роботи комісії, якість її рішень та рекомендацій  передусім забезпечується  дружньою співпрацею депутатської роботи в органах місцевого самоврядування  без акцентування на політичні  приналежності : два члена партії Регіонів та один – представник Комуністичної партії України.  Протягом  звітного періоду   відбулося 2 засідання комісії про що складені протоколи.

На комісії за ініціативи міського голови  вперше затверджено  надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплата компенсації на придбання твердого палива. Такими пільгами на території міської ради користуються 15 інвалідів по зору І групи.

Голова   комісії             __________________  В. Гринько