Про звіт ПДК з питань паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2013                        Богодухів                                         № 1552- VІ

Про звіт постійної депутатської комісії

міської  ради з  питань  паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства

Заслухавши звіт постійної комісії міської ради з питань паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства та відповідно до пункту 11   статті 26, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська  рада

ВИРІШИЛА:

Звіт постійної комісії міської ради з питань  паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства взяти до уваги (додається).

Міський голова                                        Н.ОЛЕКСЕНКО

Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

від 15.11.2013 року № 1552- VI

(ХХХVIІ сесія VI кликання)

Звіт

постійної комісії з питань   паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства

Постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства утворено відповідно до рішення Богодухівської міської  ради від 16.11.20110 № 3-VI « Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій» у складі 5 депутатів. В своєї діяльності комісія керується  Конституцією України, Законами України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи міської ради, Положенням про постійні комісії Богодухівської  міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 17.12.10 року № 13.

Ефективність роботи комісії, якість її рішень та рекомендацій  передусім забезпечується рівнем фахової підготовки її кадрового складу. Аналіз якого показує, що з  5  членів постійної комісії – 1   займає керівну посаду,   3 професійні спеціалісти,1- пенсіонер. Всі депутати комісії мають вищу освіту. Більшість мають досвіт роботи депутатської роботи в органах місцевого самоврядування. Від початку роботи постійної комісії основна увага депутатів була спрямована  на встановлення атмосфери повної взаємодії  всіх членів постійної комісії щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності міста без акцентування на політичній приналежності.

Було проведено 8 засідань, в тому числі 2 – спільно з постійною комісією з  питань бюджету Під час яких було розглянуто  29 питань, внесено близько 19 пропозицій, які розглядались на сесії .

Фаховий та професійний рівень депутатів – членів комісії став визначним в розгляді питань, що стосується житлово-комунального господарства.   На   засіданнях постійної комісії  розглядалися:

-  звіти керівників  комунальних  підприємств, що  знаходяться  у  комунальній власності

Розглядалися також важливі  питання як:

-         Про актуалізацію наявних генеральних планів населених пунктів Богодухівської міської ради.

-          Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг право на здійснення яких виборюються на конкурсних засадах

-         Про прийняття  житла та насосних станцій та ін.. до комунальної власності Богодухівської міської ради.

-         надання згоди на прийняття  об’єктів до   комунальної  власності  Богодухівської міської ради ,    а також у разі потреби надання рекомендацій стосовно  передачі об’єктів зі комунальної власності у державну(Будівлю по вул.. Артема,5)

-         надання згоди на передачу в оренду  майна, яке  перебуває  у комунальній власності  міської ради,

-          надання  дозволів  на  списання  майна, що перебуває  у комунальній власності   міської ради

ПДК контролює :

Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства   на 2010-2014 роки;

Програма «Питна вода на 2012-2020 роки»

Постійна депутатська комісія з питань   паливно-енергетичного комплексу,комунальної власності,будівництва та житлово-комунального господарства велику увагу приділяє контролю за виконанням рішень міської ради та міських програм. Виконані рішення   міської  ради періодично вивчаються, розглядаються та вносяться на розгляд пленарного засідання  сесії міської ради для зняття   з контролю, як  такі, що виконані.

Голова комісії                          О.М. ЛЯШЕНКО