Про звільнення КП «Богодухівжитло» від сплати державного мита у 2015році

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

27.02. 2015                                       Богодухів                              № 2136- VІ

Про звільнення КП «Богодухівжитло» від сплати державного мита у 2015році

Розглянувши клопотання заступника директора КП  «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. про звільнення підприємства від сплати державного мита, враховуючи те, що підприємство належить до комунальної власності міста, керуючись ст.5 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», п. 28 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 30.5. ст. 30 Податкового кодексу України, міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Звільнити КП «Богодухівжитло» від сплати державного мита у 2015 році.

2. Вивільнені кошти направити на виготовлення проектів відведення земельних ділянок під об’єктами  комунальної власності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської етики, місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                                      Н.ОЛЕКСЕНКО