Про звільнення КП «Богодухіввода» від сплати державного мита у 2017році

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

24.01. 2016                                     Богодухів                              № 388- VІІ

Про звільнення КП «Богодухіввода» від сплати державного мита у 2017році

Розглянувши клопотання   директора КП  «Богодухіввода» СлесарєваВ.В.  про звільнення підприємства від сплати державного мита, враховуючи те, що підприємство належить до комунальної власності міста, керуючись ст.5 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», п. 28 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 30.5. ст. 30 Податкового кодексу України, міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Звільнити КП «Богодухіввода» від сплати державного мита у 2017 році.

2. Вивільнені кошти , орієнтовною сумою 600,00 грн, направити на виготовлення проектів відведення земельних ділянок під об’єктами  комунальної власності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на остійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                     підписано                 М.ГОЛУБ