Про здійснення внеску до статутного фонду комунального підприємства «Богодухіввода»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLVІІ  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.08.2014                                     Богодухів                            № 1929- VІ

Про здійснення внеску до статутного

фонду комунального підприємства

«Богодухіввода»

Розглянувши лист директор комунального підприємства «Богодухіввода» від 24.06.2014 року № 227, з метою забезпечення стабільності роботи комунального підприємства, керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.91 Бюджетного кодексу України, міська року  рада

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити внесок у статутний фонд комунального підприємства «Богодухіввода» на загальну суму 221114,42 грн.

- « Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво системи водовідведення в м. Богодухів (другий пусковий комплекс). Будівництво каналізаційного колектору по вул. Чалого, вул. Загорулько, вул. Урицького» — 110054,61 грн.;

- « Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водовідведення в м. Богодухів (другий пусковий комплекс). Реконструкція очисних споруд вул. Катукова» — 111059,81 грн.

2. Збільшити статутний фонд КП «Богодухіввода»» на 221114,42 грн. та встановити його в сумі 226114,42 грн.

3.  Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово — комунального господарства(Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (Лещенко Н.В.).

Секретар ради                                З.Зіньковська