Про затвердження вартості пасажирських перевезень

Переглядiв: 102

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 19.03.2015                                         Богодухів                                         № 48

 

Про затвердження вартості пасажирських перевезень на міських маршрутах

 

Розглянувши лист ФОП Дубонос Н.В. від 03.03.2015  вх.№ 251/8 щодо затвердження нової вартості пасажирських перевезень в режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах загального користування «Вул.Космічна- Богодухів (АС)- вул. Комарова», «Мусійки-Богодухів (АС)- вул.Комарова» та розрахунки економічного обґрунтування вартості перевезень,  враховуючи оприлюднення намірів  підвищити вартість пасажироперевезень» в газеті «Маяк» від 06.03.2015,  керуючись підпунктом 2) пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

        В И Р І Ш И В:

1. Затвердити нову вартість пасажирських перевезень в режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах загального користування Центр (пл. Леніна) – ТОВ СП «Перемога», Центр (пл. Леніна) – с.Семенів Яр, Центр (пл. Леніна) – вул.Петровського в розмірі 4 грн.00 коп. за 1 пасажира (розрахунок додається).

2. Це рішення набирає чинності з дня його затвердження.

3. З моменту введення в дію цього рішення вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету «Про затвердження вартості пасажирських перевезень на міських маршрутах» від 06.05.2014 № 95.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова                                   Н.ОЛЕКСЕНКО