Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок міста Богодухова Харківської області

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXIV СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2018                                         Богодухів                        № 861-VІI

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

міста Богодухова Харківської області

Розглянувши   технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок   міста Богодухова Харківської області ,виготовлену ТОВ «ЗЕМІНФОРМ», керуючись ст. 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», п.34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Земельним кодексом України, ст.271 Податкового Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок    міста Богодухова Харківської області
  • Загальна площа міста Богодухів становить 1730,6 га.
  • Середня (базова) вартість 1м2 земель  міста Богодухова,   становить 151.80грн.кв.м.

2.Ввести     в дію нормативну грошову оцінку земельних ділянок    міста Богодухова Харківської області з 01 січня 2019 року.

3.Нормативна грошова оцінка земельних ділянок    міста Богодухова Харківської області підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

4.Внести зміни до договорів оренди землі, які були укладені раніше у зв’язку з введенням в дію нормативно-грошової оцінки землі в частині орендної плати шляхом складання додаткових угод.

5.Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.

6.Вважати таким, що з 01 січня 2019року втратить чинність рішення    Богодухівської міської ради від 31.01.2011 №174-VI«Про затвердження    нормативно грошової  оцінки земель  міста Богодухова  Богодухівської міської ради  Богодухівського району  Харківської області».

7.Контроль за виконанням   рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Каменський Ю.О.).

Міський голова                                                                         М. ГОЛУБ