Про затвердження Статуту Богодухівського дошкільного навчального закладу

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Богодухів

№ 608- VII

Про затвердження Статуту Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 «Ялинка» Богодухівської міської ради Харківської області в новій редакції

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року №305, наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.11.2010 №1157/18452 міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Затвердити Статут Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 «Ялинка» Богодухівської міської ради Харківської області в новій редакції (додається).

2. Завідувачу дошкільного навчального закладу Нечай Л.Г. забезпечити державну реєстрацію Статуту Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 «Ялинка» Богодухівської міської ради Харківської області в новій редакції згідно з вимогами чинного законодавства України.

3. Попередня редакція Статуту Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 «Ялинка» Богодухівської міської ради Харківської області, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради 18.07.2007 №811-V «Про затвердження статутів комунальних дошкільних навчальних закладів №3,5,6,7,8,9 м.Богодухова в новій редакції» втрачає чинність після державної реєстрації Статуту в новій редакції.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович О.П.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.) та питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської  діяльності  та депутатської етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

Міський голова                                             М.ГОЛУБ