Про затвердження розпорядження міського голови від 21.05.2014 №45

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLIV СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23.05.2014                                      Богодухів                              № 1852- VІ

Про затвердження  розпорядження

міського голови від 21.05.2014 №45

«Про  ліквідацію наслідків надзвичайної

ситуації»

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України,    статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розпорядження  міського голови від 21.05.2014 №45«Про  ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  комісію з питань бюджету міської ради (Н.Лещенко).

Міський голова                                                 Н.ОЛЕКСЕНКО

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21.05.2014

Богодухів

№  45

Про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації

Розглянувши протокол засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 20.05.2014 № 3, довідку метеостанції Богодухів, дефектний акт від 20.05.2014 та враховуючи висновок депутатської комісії з питань бюджету та комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства, з метою захисту будівлі клубу від подальшого руйнування, керуючись Законами України «Про планування і забудову територій», «Про архітектурну діяльність», «Про місцеве самоврядування в Україні»

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1. Для проведення позачергових виборів Президента України, які повинні відбутися 25 травня 2014 року, провести капітальний ремонт даху Семеноярського сільського клубу.

2. Кошти на проведення капітального ремонту в сумі 40,0 тис. грн. виділити із вільного залишку спеціального фонду  міського бюджету, коштів бюджету розвитку — КФК 110204 КЕКВ 3132.

4. Розпорядження затвердити на черговій сесії міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

Міський голова                                               Н.ОЛЕКСЕНКО