«Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

27.02.2015                                Богодухів                                         № 2132-VІ

ради на 2015 – 2017 роки

З метою створення належних умов для розвитку фізичної культури і спорту, сприяння зміцненню здоров’я населення, утримання спортивних споруд у належному стані, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015-2017 роки (далі — Програму), згідно з додатком.

2.Рішення Богодухівської міської ради від 22 .02.2013   №1195  «Про затвердження комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту   на території Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки»  (ХХІХ сесія VІ скликання ) вважати таким, що втратило чинність.

3. Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.), з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова Безмінова І.Г.).

Міський голова                                                                                    Н.ОЛЕКСЕНКО

до рішення  міської ради

від 27 .02 2015  №2132-VІ

(LII сесія VI скликання) зі змінами від 24.01.2017 -VII

№368-VII

І. Назва програми.

Програма розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки.

ІІ. Підстави для прийняття рішення про розробку Програми:

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закони України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю».

Державна молодіжна політика в Україні є пріоритетним та специфічним напрямом діяльності держави і здійснюється в інтересах сім’ї, молоді, суспільства та держави в цілому.

Основними причинами, що зумовлюють прийняття даної програми є підвищення ролі молоді в створенні належних умов для культурного та фізичного розвитку молодих громадян; проведення заходів по профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганді здорового способу життя.Тому виникає необхідність у створенні умов для розбудови спортивних споруд, таких як дитячі ігрові майданчики, стадіони, спортивні площадки тощо.

ІІІ. Мета Програми:

Пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом. Розбудова спортивної  інфраструктури на території Богодухівської міської ради.

IV. Виконавці Програми:

Виконком Богодухівської міської ради.

Основні програмні заходи:

• популяризація здорового способу життя, розвитку різних видів спорту;
  • залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом;
  • організація дозвілля молоді з метою профілактики негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкоголю та наркотичних препаратів;
  • сприяння розвитку волонтерського руху серед шкільної молоді;
  • підготовка спортсменів до участі в міських змаганнях в індивідуальних і командних видах спорту;
  • участь у районних та обласних змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, тенісу;
  • облаштування спортивних майданчиків разом з громадою;
  •  утримання спортивних споруд у належному стані.

VІ. Обсяги та джерела фінансування:

«Обсяги та джерела фінансування» до пункту 3 «Обсяг фінансування» у розмірі 70 тис.грн., в «Очікувані результати»:

- спортивно-військова гра «Зірниця – 15 тис.грн.;

- міська волейбольна команда «Рись» — 20 тис.грн.;

- міська баскетбольна команда «Фратрія» — 10 тис.грн.;

- дитячо-юнацька спортивна школа, відділення боксу, для проведення турніру – 15 тис.грн.;

- проведення та фінансування змагань, турнірів, чемпіонатів з олімпійських та неолімпійських видів спорту серед учнівської молоді, придбання спортивного інвентарю, нагородної атрибутики (кубків, грамот, медалей) – 10 тис.грн.

»

Термін реалізації Програми до 31 грудня 2017 року.

VІІ. Очікувані результати.

Реалізація даної Програми дасть змогу залучати більшу чисельність молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, організовувати змістовне дозвілля для молоді, що призведе до зменшення правопорушень, розвитку інтелектуальних та фізичних якостей молодих людей, які проживають на території Богодухівської міської ради; розбудовувати спортивну інфраструктуру; зміцнить матеріально-технічну базу даної галузі.

VІІІ.  Координація і контроль за виконанням Програми.

Координацію роботи і контроль за виконанням даної Програми здійснює заступник міського голови  Рогинська Л.І. та постійна комісія Богодухівської міської  ради з гуманітарних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (Безмінова І.Г.).

Секретар ради                                                          З.Зіньковська