Про затвердження Програми «Дошкільна освіта на 2018-2020 роки»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXIII СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

16.02.2018                                       Богодухів                                   № 790 -VIІ

Про затвердження Програми «Дошкільна освіта на 2018-2020 роки»

На виконання Законів України «Про дошкільну освіту», «Про освіту», з метою реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Дошкільна освіта на 2018-2020 роки» (далі- Програма), що додається.

2. Постійним депутатським комісіям: з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.) та виконкому Богодухівської міської ради здійснити заходи щодо реалізації Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального  захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                       оригінал підписано                 М.ГОЛУБ