Про затвердження Програми

Переглядiв: 175

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХІIІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

22.02.2019                                         Богодухів                                    № 1197- VIІ

Про затвердження Програми підтримки учасників

бойових дій на території інших держав Богодухівської

міської ради на 2019-2020 роки

З метою соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав та їх сімей, воїнів, створення умов для активної участі ветеранів локальних війн у патріотичному вихованні молоді, враховуючи пропозиції громадської організації «Єдність», керуючись рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 31.01.2019 №1 «Про міські цільові програми», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму підтримки учасників бойових дій на території інших держав Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки (далі – Програма), що додається.

2. Постійним депутатським комісіям з питань бюджету (голова Григорович П.О.),  з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.) та виконкому Богодухівської міської ради здійснити заходи щодо реалізації Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.) та з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

   Міський голова                   оригінал підписано                         М.ГОЛУБ

Затверджено рішенням

Богодухівської міської ради

22.02.2019  № 1197-VII

(ХХХIII сесія VII скликання)

ПРОГРАМА

підтримки учасників бойових дій на території інших держав Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки

1. Загальні положення

Програма підтримки учасників бойових дій на території інших держав Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки (далі – Програма) розроблена на виконання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». При розробці Програми враховані пропозиції громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність».

2. Мета Програми

Мета Програми – соціальна підтримка учасників бойових дій на території інших держав, членів сімей загиблих; створення умов для активної їх участі у вихованні молоді на славних бойових і трудових традиціях українського народу.

3. Завдання Програми

Завдання Програми полягає у реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, зокрема учасників бойових дій на території інших держав,  всебічному захисті їх законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів, наданні їм та їх сім’ям фінансової підтримки.

Виконання Програми розраховано на плідну співпрацю міської ради, громади міста Богодухова з громадською організацією ветеранів локальних війн «Єдність», яка об’єднує 75 воїнів-інтернаціоналістів.

Основне завдання громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» — максимально допомогти членам сімей загиблих воїнів, інвалідам, малозабезпеченим учасникам бойових дій, увіковічити пам’ять наших земляків, які виконували інтернаціональний обов’язок.

4. Основні заходи Програми

Бюджетні кошти спрямовуються на:

1. Участь у підготовці і проведенні заходів з відзначення державних свят: Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого), Дня Перемоги (9 травня), Дня Незалежності України (24 серпня), Дня ветерана (1 жовтня), Дня захисника України (14 жовтня), Дня визволення України від фашистських загарбників (28 жовтня), Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) та інших;

2. Проведення заходів з військово-патріотичного виховання молоді;

3. Увіковічення пам’яті загиблих воїнів;

4. Підтримку статутної діяльності громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність»;

5. Сприяння розвиткові художньої самодіяльності та фізичної культури серед учасників бойових дій на території інших держав;

6. Матеріальну допомогу учасникам бойових дій на території інших держав, сім’ям загиблих і померлих воїнів, в тому числі на поховання;

7. Утримання музею воїнів-інтернаціоналістів;

8. Продовження робіт з благоустрою парку Перемоги.

 

5. Фінансове забезпечення Програми

Виконання Програми здійснюється в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2019-2020 роки, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час підготовки проекту міського бюджету на відповідний рік.

Орієнтовний обсяг забезпечення Програми по роках:

2019 рік – 10 тис.грн.

2020 рік – 10 тис.грн.

6. Очікувані результати

Виконання Програми сприятиме проведенню активної роботи, спрямованої на соціальну підтримку учасників бойових дій на території інших держав та їх сімей, залучення їх до участі у проведенні загальноміських заходів, патріотичного виховання молоді.

7. Контроль за виконанням Програми

Координація та контроль за виконанням Програми покладається на постійні депутатські комісії з питань бюджету, з гуманітарних питань та соціального захисту населення і виконавчий комітет Богодухівської міської ради.

 

Секретар ради           оригінал підписано                           З.ЗІНЬКОВСЬКА