Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду міського бюджету частини прибутку (доходу) комунальних підприємств «Богодухіввода» і «Богодухівжитло»

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

02.06.2017

Богодухів

№ 494- VII

Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду міського бюджету   частини прибутку (доходу) комунальних  підприємств «Богодухіввода» і «Богодухівжитло»

Відповідно до  пункту 29 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  підпункту 2 частини 1 статті 69  Бюджетного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок відрахування до загального фонду міського бюджету   частини прибутку (доходу) комунальних  підприємств «Богодухіввода» і «Богодухівжитло», додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими підприємствами і організаціями, які належать до комунальної власності територіальної громади м.Богодухова  або у статутних фондах яких є частка комунальної власності, та встановлення розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету» від 18.07.2007 № 758-V ( XIV  сесія V скликання).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (Григорович П.О.) та з питань паливно-енергетичного  комплексу, комунальної власності, будівництва та   житлово-комунального господарства   (Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                  підписно                   М.ГОЛУБ

Затверджено

рішенням міської ради

від 02.06.2017 №494-VII

(XVIII сесія VII скликання)

Порядок

1. Порядок відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств «Богодухіввода» і «Богодухівжитло» (далі – Порядок) регламентує процедуру здійснення  та норматив відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств  (далі – підприємств) за результатами фінансово-господарської діяльності.

2. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності проводиться підприємствами у розмірі 1% чистого прибутку (доходу).

3. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності здійснюється підприємствами, починаючи з I кварталу поточного року.

4. Частина чистого прибутку (доходу), визначена відповідно до Порядку, сплачується у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідні казначейські рахунки.

5. Підприємства заповнюють та подають до контролюючого органу розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду міського бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності.

5.1. Розрахунок подається підприємствами в терміни, встановлені для подачі квартальних та річних звітів.

5.2. Розрахунок подається  незалежно від того, чи виникли у звітному періоді зобов`язання щодо перерахування частини чистого прибутку (доходу) до міського бюджету, чи ні,  а також незалежно від того, чи є підприємство платником податку на прибуток підприємств, чи ні.

5.3. Сума чистого прибутку (доходу) розраховується відповідно до Звіту про фінансові результати (форма № 2) та  Положення (стандарту) бухгалтерського обліку.

6. Підприємства надають міській раді інформацію про відрахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду міського бюджету та відображають її у декларації з податку на прибуток.

Секретар міської ради                                                     З.ЗІНЬКОВСЬКА