internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 51

Рішення сесії від 22.02.2013 №1204

 БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXIXСЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.02. 2013                                              Богодухів                               1204- VІ

 

Про затвердження Положення про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива

 

З метою забезпечення додаткових заходів щодо соціального захисту інвалідів по зору I групи, ефективного використання коштів міського бюджету, на виконання комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1169 (ХXVIII сесія VІ скликання), керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.91 Бюджетного кодексу України, міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива (далі –див. у розділі» Положення»), що додається.

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.) та з питань соціального захисту населення (заступник голови Солошенко П.В.).

 Міський голова                                            Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.