Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг право на здійснення, яких виборюється на конкурсних засадах

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXI СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.05.2013                                        Богодухів                          №1255- VІ

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 631, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16,11.2011 р. № 1173, Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 N 60, та з метою підвищення якості надання житлово-комунальних послуг населенню м. Богодухова, посилення відповідальності виконавців цих послуг перед споживачами Богодухівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перелік житлово-комунальних послуг в м. Богодухові, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, затвердженого рішеннямXXIX  сесіїБогодухівської міської ради IV скликання від 07.02.2006 р. «Про визначення житлово-комунальних послуг для  об’єктів   комунальної власності територіальної громади міста Богодухова, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» (зі змінами), викласти в новій редакції, що додається.

2.Вважати такими, що втратили чинність рішення XXIX  сесії Богодухівської міської ради  IV скликання від 07.02.2006 р. «Про визначення житлово-комунальних послуг для  об’єктів   комунальної власності територіальної громади міста Богодухова, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах»,  рішення   XV сесії  від 15.08. 2007 р.№ 861 – V «Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії Богодухівської міської ради ІV скликання від 7 лютого 2006 року «Про визначення житлово-комунальних послуг для об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Богодухова, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.).

Міський голова                                Н.ОЛЕКСЕНКО

Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

від 15.05.2013 №  1255

(XXXIсесія VI скликання)

ПЕРЕЛІК

житлово-комунальних послуг у м. Богодухові, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах

1.      Послуги з вивезення рідких побутових відходів.

2.      Послуги з вивезення твердих, великогабаритних, ремонтних побутових відходів.

Секретар ради                                З.ЗІНЬКОВСЬКА