Про затвердження переліку назв вулиць

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LVII СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

10.07.2015                                              Богодухів                              № 2209 -VІ

Про затвердження  переліку назв вулиць,

площ та провулків м. Богодухова,

які підлягають перейменуванню

Відповідно до протоколу   від 07.07.2015 ,засідання робочої групи щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись  ст.26.  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,     міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити перелік назв вулиць, площ та провулків м. Богодухова ,які підлягають обов’язковому перейменуванню (додаток 1) та перелік назв вулиць, площ та провулків м. Богодухова, які можуть підлягати перейменуванню  (додаток  2).

2. Робочій  групі щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (голова Коваленко І.В.) забезпечити проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, площ та провулків із залученням депутатів  та квартальних міської ради,  відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування ( Векленко В.І.).

Міський голова                                                            Н.ОЛЕКСЕНКО

до рішення міської ради

від 10.07.2015  № 2209 — VI

(LVII сесія VІ скликання)

Перелік

назв вулиць, площ та провулків м. Богодухова,

які обов’язково підлягають перейменуванню

Площі: Бідила, Кірова, Леніна.

Вулиці: Артема, Воровського, Калініна, Комсомольська, Котовського, Кривоносова, Крупської, Куйбишева, Леніна, Матюхіна, Пархоменка, Петровського, Радянська, Свердлова, Урицького, Чапаєва, Щербакова, 17Партз’їзду, 25 Партз’їзду.

Провулки: Артема, Воровського, Дригала, Кірова, Пархоменка, Радянський, Щорса, 17 Партз’їзду.

Секретар ради                                                      З.Зіньковська

до рішення міської ради

від 10.07.2015  № 2209- VI

(LVII сесія VІ скликання)

Перелік

назв вулиць, площ та провулків м. Богодухова,які можуть підлягати перейменуванню.

Площі:  Жовтнева,Червона, Бурлака

Провулки: Глобіна,Жовтневий,Колгоспний,Латіна,П´ятикутний,