Про затвердження оцінки вартості 1\2 частки житлового будинку

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.08.2013                                         Богодухів                                   № 1933- VI

Про затвердження оцінки вартості 1\2 частки житлового  будинку, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Котовського, 32

Розглянувши звіт про оцінку  1\2 частки житлового  будинку , що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Котовського, 32, розроблений ТОВ «САБО КОНСАЛТИНГ», висновки постійних депутатських комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про   оцінку вартості   1\2 частки житлового  будинку , що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул.Котовського, 32, ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 32 880,00 (тридцять дві тисячі вісімсот вісімдесят) грн.

2. Провести продаж  1\2 частки житлового  будинку , що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул.Котовського, 32,за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної   громади м.Богодухова ( нова редакція), затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 23.05.2014  № 1847- VI (XLIV сесія   VI скликання)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Секретар міської ради                                                  З.ЗІНЬКОВСЬКА