Про затвердження оцінки нерухомого майна

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.08.2013                                         Богодухів                                   № 1935_- VI

Про затвердження   оцінки нерухомого майна частини нежитлового приміщення,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Чернієнка, 6

Розглянувши звіт про оцінку  нерухомого майна частини нежитлового приміщення,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул.Чернієнка,6 розроблений ТОВ «САБО КОНСАЛТИНГ», висновки постійних депутатських комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про оцінку нерухомого майна частини нежитлового приміщення,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул.Чернієнка, 6 ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 43650 ,00 (сорок три  тисячі  шістсот п’ятдесят ) грн.

2. Провести продаж нерухомого майна частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. вул. Чернієнка, 6 ,за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної    громади м. Богодухова ( нова редакція), затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 23.05.2014  № 1847- VI (XLIV сесія   VI скликання)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Секретар міської   ради                                               З.ЗІНЬКОВСЬКА