Про затвердження оцінки нерухомого майна-гаражу,

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

15.08.2013                                         Богодухів                                   № 1934- VI

Про затвердження   оцінки нерухомого майна-гаражу,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Чернієнка, 6Г

Розглянувши звіт про оцінку  нерухомого майна-гаражу,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Чернієнка, 6Г розроблений ТОВ «САБО КОНСАЛТИНГ», висновки постійних депутатських комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про  оцінку нерухомого майна-гаражу,  що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. Чернієнка, 6Г ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 15880 ,00 (п’ятнадцять тисяч  вісімсот вісімдесят) грн.

2. Провести продаж нерухомого майна-гаражу, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул. вул. Чернієнка, 6Г,за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної    громади  м. Богодухова ( нова редакція), затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  від 23.05.2014  № 1847- VI (XLIV сесія   VI скликання)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Секретар міської ради                                                        З.Зіньковська