Про затвердження оцінки квартири

Переглядiв: 17

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XIIСЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.10.2016                                  Богодухів                                  № 264- VII

 

Про затвердження  оцінки квартири №2 за адресою: м.Богодухів, вул.Троїцька, 14

 

Розглянувши висновок провартість майна – квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, розроблений фізичною особою – підприємцем Піщанською Оленою Василівною, враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про оцінку майна — квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, ринкова вартість об’єкта незалежної оцінки без врахування ПДВ – 14400,00 (чотирнадцять тисяч чотириста) грн.

  2. Провести продаж нерухомого майна — квартири №2, загальною площею 38,87 кв.м за адресою:  м.Богодухів, вул.Троїцька, 14, за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатськукомісію  з  питань   паливно-енергетичного  комплексу, комунальної власності, будівництва та   житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ