Про затвердження експертної оцінки

Переглядiв: 41

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                          XII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                            Богодухів                     № 262- VII

Про затвердження експертної оцінки  щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м.Богодухові по вул.Моргунова, 23Б»  

         Розглянувши експертної оцінки  щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м. Богодухові по вул.Моргунова,23 Б, розроблений  ПП «Неонета», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити   експертну оцінку  щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва «Реконструкція будівлі шкірно-венерологічного диспансеру під житло для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій в м.Богодухові по вул.Моргунова, 23Б вартість об’єкта будівництва  7630,345 грн. (сім мільйонів шістсот тридцять  тисяч триста сорок п’ять  гривень ) .

2. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                         М.ГОЛУБ