Про затвердження експертної оцінки майна-труби котельні за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний,2

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХL  СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

31.12.2014                                         Богодухів                               № 1706- VI

Про затвердження експертної оцінки майна-труби

котельні за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний,2

Розглянувши звіт про   оцінку вартості майна — труби котельні,що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний,2 ,розроблений ФОП Жарихін Юрій Володимирович, з метою передачі в оренду цього майна, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про експертну оцінку вартості майна — труби котельні,що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, пров. Лікарняний,2, ринкова вартість об’єктів незалежної оцінки без врахування ПДВ – 21360 (двадцять одна тисяча триста шістдесят ) грн.

2. Виконавчому комітету міської ради провести передачу в оренду майна — труби   котельні,що знаходиться за адресою: Харківська обл.,             м. Богодухів, пров. Лікарняний,2 за конкурсом відповідно до Положення про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Богодухова, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради  № 669-VI від 03.04.2012р. та Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Богодухова та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням XX сесії міської ради VI скликання від 03.04.2012 № 667-VI.

3. Передбачити повернення всіх витрат, пов’язаних з оформленням документації на зазначені об’єкти комунальної власності  за рахунок орендаря – переможця конкурсу.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Ляшенко О.М.) та з питань бюджету (голова Лещенко Н.В.).

Міський голова                                       Н.ОЛЕКСЕНКО