Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів

Переглядiв: 623

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2013                                       Богодухів                                № 119

 

Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів

На виконання законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв» та «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення безпечних умов під час проведення масових заходів з нагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги, запобігання порушенням Правил благоустрою на території Богодухівської міської ради, затверджених рішенням міської ради від 6 травня 2011 року № 256-V (VІІІ сесія VІ скликання) зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Заборонити 9 травня 2013 року з 19.00 до 24.00 год.:

1) На території Богодухівської міської ради – продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв підприємствами торгівлі та громадського харчування незалежно від форм власності, суб’єктами підприємницької діяльності.

2) В місцях проведення масових заходів (площі Леніна, Кірова, центральний парк, стадіон «Колос») – куріння тютюнових виробів.

2. Рішення розіслати згідно з розрахунком розсилки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В., Рогинську Л.І. та керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова                                           Н.ОЛЕКСЕНКО